Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7323 views

ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE

08-23-2014, 05:33 AM
ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
poszukuję informacji o adwokatach ze Śląska - jakich adwokatów polecacie z Katowic, Śląska Gliwic, którzy mają dobre opinie, do jakich kancelarii warto się udać aby mieć sprawę zrobioną dobrze i w dobrej cenie?
08-26-2014, 01:46 AM
Cvp: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
To Cię zasmucę ale w tej branży nie ma czegoś takiego jak dobrze i w dobrej cenie - tu jest drogo i dobrze, albo tanio i po łepkach....na adwokatach się nie oszczędza i wybiera z rozwagą
08-28-2014, 05:53 PM
tu jest ciekawy artykuł jak wybrać dobrego adwokata - później można poszukać adwokatów z regionu śląskiego na wybierzprawnika.com na podstawie dobrych ocen http://www.blog.wybierzprawnika.com/jak-...-warszawa/
08-28-2014, 11:05 PM
napisz w jakiej sprawie potrzebujesz adwokata, teraz kancelarie specjalizują się w danej dziedzinie, prawie nikt już nie robi wszystkiego naraz i raczej nie ma już adwokatów dobrych w każdej dziedzinie prawa
10-08-2014, 04:21 AM
Ja potrzebuje w sprawie cywilnej dokładnie w sprawie rozwodu i podziału majątku - myślełem że jak pochodzę po adwokatach to uda się wybrać ale niestety teraz wiem, że to bez sensu i do tego kosztowne. Mam kilka opcji - najlepsze wrażenie jednak chyba jednak na mnie zrobił adw. Jacek Sosnowski - ktoś może korzystał i może coś napisać? wolę zasięgnąć jezyka przed zleceniem sprawy????
01-05-2016, 12:03 AM
RE: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
cześć a mi 2016 r. zaczął się od otrzymania pozwu rozwodowego Sad widzę, że koledzy jakiś czas temu prowadzili dyskusje o tym komu warto zlecić sprawę - może jakaś porada, opinie . Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź bo mam 14 dni aby odpisać na ten pozew i chciałbym aby zrobił to za mnie już adwokat
04-09-2016, 07:09 PM
Cześć, jestem tutaj nowy ale mam nadzieję że mi pomożecie. Bardzo pilnie poszukuję dobrego prawnika z Katowic do rozwodu oraz podziału majątku. @ lata temu wyjechałem z żoną i dzieckiem do UK. Tutaj zostawiliśmy mieszkanie które otrzymaliśmy w spadku po moich rodzicach ( jest ono wynajmowane). W UK pracuję tylko ja żona czasami ale raczej większość czasu siedzi w domu. Przelewy ze wynajem mieszkania także są do jej dyspozycji. Ostatnio odkryłem, że mnie zdradza - mam na to świadków z tym, że w większości są to obcokrajowcy. Od czasu gdy jej to powiedziałem, nie rozmawiamy, często nie wraca na weekendy do domu, bywa tak że nie mam z nią kontaktu przez kilka dni. Chcę złożyć pozew o rozwód i podział majątku. Pytanie do założyciela/ki tematu ewentualnie do innych osób które zleciły sprawę adwokatowi i są zadowoleni z jego usług - czy możecie podać mi konkretne namiary. Zależy mi na czasie. dziękuję
10-04-2017, 01:33 AM
Dzień dobry, Jestem tu nowa ale od razu poważne pytanie. Wczoraj dowiedziałem się o zdradzie męża. Nie jest to pierwszy raz. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce 5 lat temu. Wówczas wybaczyłam a teraz już będie rozwód. Chcę rozwodu z orzekaniem o winie. Pytanie jakie muszę mieć dowody, jakiego adwokata ze śląska wybrać. Mamy też 2 dzieci więc będzie kwestia alimentów na dzieci i na mnie, ponieważ mąż od zawsze pracuje, ma firme a ja zamuję się wychowaniem dzieci i domem. Proszę o porady

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa