Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

8358 views

ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE

08-23-2014, 05:33 AM
ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
poszukuję informacji o adwokatach ze Śląska - jakich adwokatów polecacie z Katowic, Śląska Gliwic, którzy mają dobre opinie, do jakich kancelarii warto się udać aby mieć sprawę zrobioną dobrze i w dobrej cenie?
08-26-2014, 01:46 AM
Cvp: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
To Cię zasmucę ale w tej branży nie ma czegoś takiego jak dobrze i w dobrej cenie - tu jest drogo i dobrze, albo tanio i po łepkach....na adwokatach się nie oszczędza i wybiera z rozwagą
08-28-2014, 05:53 PM
tu jest ciekawy artykuł jak wybrać dobrego adwokata - później można poszukać adwokatów z regionu śląskiego na wybierzprawnika.com na podstawie dobrych ocen http://www.blog.wybierzprawnika.com/jak-...-warszawa/
08-28-2014, 11:05 PM
napisz w jakiej sprawie potrzebujesz adwokata, teraz kancelarie specjalizują się w danej dziedzinie, prawie nikt już nie robi wszystkiego naraz i raczej nie ma już adwokatów dobrych w każdej dziedzinie prawa
10-08-2014, 04:21 AM
Ja potrzebuje w sprawie cywilnej dokładnie w sprawie rozwodu i podziału majątku - myślełem że jak pochodzę po adwokatach to uda się wybrać ale niestety teraz wiem, że to bez sensu i do tego kosztowne. Mam kilka opcji - najlepsze wrażenie jednak chyba jednak na mnie zrobił adw. Jacek Sosnowski - ktoś może korzystał i może coś napisać? wolę zasięgnąć jezyka przed zleceniem sprawy????
01-05-2016, 12:03 AM
RE: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
cześć a mi 2016 r. zaczął się od otrzymania pozwu rozwodowego Sad widzę, że koledzy jakiś czas temu prowadzili dyskusje o tym komu warto zlecić sprawę - może jakaś porada, opinie . Będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź bo mam 14 dni aby odpisać na ten pozew i chciałbym aby zrobił to za mnie już adwokat
04-09-2016, 07:09 PM
Cześć, jestem tutaj nowy ale mam nadzieję że mi pomożecie. Bardzo pilnie poszukuję dobrego prawnika z Katowic do rozwodu oraz podziału majątku. @ lata temu wyjechałem z żoną i dzieckiem do UK. Tutaj zostawiliśmy mieszkanie które otrzymaliśmy w spadku po moich rodzicach ( jest ono wynajmowane). W UK pracuję tylko ja żona czasami ale raczej większość czasu siedzi w domu. Przelewy ze wynajem mieszkania także są do jej dyspozycji. Ostatnio odkryłem, że mnie zdradza - mam na to świadków z tym, że w większości są to obcokrajowcy. Od czasu gdy jej to powiedziałem, nie rozmawiamy, często nie wraca na weekendy do domu, bywa tak że nie mam z nią kontaktu przez kilka dni. Chcę złożyć pozew o rozwód i podział majątku. Pytanie do założyciela/ki tematu ewentualnie do innych osób które zleciły sprawę adwokatowi i są zadowoleni z jego usług - czy możecie podać mi konkretne namiary. Zależy mi na czasie. dziękuję
10-04-2017, 01:33 AM
Dzień dobry, Jestem tu nowa ale od razu poważne pytanie. Wczoraj dowiedziałem się o zdradzie męża. Nie jest to pierwszy raz. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce 5 lat temu. Wówczas wybaczyłam a teraz już będie rozwód. Chcę rozwodu z orzekaniem o winie. Pytanie jakie muszę mieć dowody, jakiego adwokata ze śląska wybrać. Mamy też 2 dzieci więc będzie kwestia alimentów na dzieci i na mnie, ponieważ mąż od zawsze pracuje, ma firme a ja zamuję się wychowaniem dzieci i domem. Proszę o porady
10-27-2017, 07:53 AM
Tak z ciekawości spytam .Czy wasz adwokat odpisuje wam na wszystkie wiadomości ?Odpowiada na wszystkie pytania i sam mówi wam co macie robić ,czy to wy informujecie go o wszystkich możliwych rozwiązaniach .Mi się wydaje że powinien mówić o różnych sposobach rozwiązania sytuacji a nie tylko słuchać co ja mówię .Na wszystkie pytania ja słyszę ,,wszystko zależy od sądu ''.Nie udziela rad ,tylko zadaje pytania .Czy moje obawy są słuszne że to nie jest dobry adwokat czy przesadzam .Na pytanie czy wygrała jakąś sprawę odpowiada wymijajaco że nie lubi stwierdzenia wygrana sprawa .
10-27-2017, 07:57 AM
Ja za dobrego adwokata wyspecjalizowanego w sprawach rozwodowych musiałam słono zapłacić, ale Pan Mecenas faktycznie miał gotowy scenariusz, który tylko w pewnych aspektach ze Mną omawiał....Ostatecznie wywalczylam to co chciałam

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa