Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7977 views

ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE

10-27-2017, 10:57 PM
RE: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
(10-27-2017 07:53 AM)lastinn napisał(a):  Na wszystkie pytania ja słyszę ,,wszystko zależy od sądu ''.

mówi prawdę, sądy mają już wyznaczone gotowe formułki do spraw rozwodowych, parę pytań , nie czytanie pozwów, możesz oczywiście powiedzieć mu czego chcesz i opisać to po swojemu jednak jestem pewnien że powie Ci że to zbędne
10-27-2017, 11:43 PM
Cvp: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
ja na Twoim miejscu zmieniła bym adwokata ja mialam adwokata i sam sugerował mi co zrobic aby było dobrze
10-31-2017, 09:15 AM
Jesli czujesz ze cos nie gra nie zastanawiaj sie! Ja slono zaplacilam ale zmienilam prawnika. Balam sie ale wolalam stracic kase niz szanse na uratowanie chocby dobrego imienia. Ta zmiana musi byc ale bardzo przemyslana. Trzeba zaczynac wszystko od poczatku wiec wybierz Kogos najlepszego! Mi sie udalo - dzięki pomocy osób z tego forum i dzięki temu wątkowi właśnie. Jeszcze wszystko jest w trakcie ale jestem dobrej mysli. Jestem wysluchana czuje sie zrozumiana a sprawa to nie szablon tylko moj przypadek ze wszystkimi szczegolami ktore omawiamy bedac non stop w kontakcie!!
11-01-2017, 01:23 AM
jeden napisze to co chcesz i będzie robił po Twojemu, 2 doświadczony zrobi tak żeby było " lekko, łatwo i przyjemnie"
11-01-2017, 01:27 AM
Mój adwokat informował mnie o wszystkim przez mail bądź telefonicznie. Mieszkam w Niemczech więc nie było możliwości spotkania . Ale informował mnie o wszystkim , co do porad to mówił jak najlepiej zrobić, oczywiście wysłał mi wzór pozwu do zatwierdzenia. Ale ogólnie ja byłam bardzo zadowolona że współpracy z nim.
11-01-2017, 01:35 AM
Nasz tez ale trzeba przyznać ze się ceni.
11-01-2017, 08:45 PM
Ok wypowidziałam pełnomocnictwo. Wolę nie ryzykować w tak poważnej sprawue Sad
11-01-2017, 08:50 PM
Moim zdaniem mówiła prawde że i tak ostatecznie wszytko zależy od Sądu. Jedna Sędzina uzna powód i dowód inna nie . To tez tylko ludzie . Usługi prawnicze nie są usługami na efekt . To znaczy ze jak w przypadku np. polożenia kafelek płaci sie za połozenie kafelek. W przypadku klienta ktory wynajmuje adwokata to od razu ten klient domniema że- mam mecenasa = wygrana sprawa . A to klasyczne dorozumienie efektu wykonania usługi . Mecenas prowadzi, pomaga itp . Oczywiscie jak w każdej branży wykonawca usługi moze byc lepszy i gorszy. Moze sie bardziej starać lub mniej . Ale tez ważna jest cena usługi . Wiadomo nie mozemy miec wygorowanych oczekiwań kiedy mamy mecenasa za 3500 takich samych oczekiwan jak byśmy płacili 6500. Osobiscie prowadze firme i zauważam ze im klient mniej chce zapłacić to potem ma najwieksze wymagania. A to cena ustala tez nakład pracy i jakośc.
11-01-2017, 09:09 PM
RE: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
(11-01-2017 08:45 PM)lastinn napisał(a):  Ok wypowidziałam pełnomocnictwo. Wolę nie ryzykować w tak poważnej sprawue Sad

Jak to się stało, że trafiłaś na takiego adwokata? Podaj nazwisko aby inni nie mieli takich problemów jak Ty
11-02-2017, 03:28 AM
Od koleżanki z pracy poleciła mi ;/ nie chcę pisać mam już ten temat za sobą nie chce siać fermentu

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa