Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

11973 views

ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE

11-02-2017, 03:49 AM
Cvp: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
Nie rozumiem jak niektórzy podchodzą do tak ważnych spraw. Wystarczy poświęcić jeden wieczór poczytać który adwokat jest dobry i się przykłada. Chociażby w tym wątku przecież piszą. Adwokatów i radców jest obecnie tak wielu, że oni muszą walczyć o każdego klienta i nawet jak się nie znają na sprawie to i tak wezmą bo się trzeba utrzymać. A dla nas to są życiowe sprawy więc jeden wieczór na przemyślenia i poszukiwania to chyba ok
06-06-2018, 07:06 AM
RE: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
Na gwałt potrzebuje bardzo dobrego adwokata / radcy prawnego z Zabrza lub Gliwic - kogo wybrać. Proszę też ewentualnie o poradę jeśli jest tu jakiś prawnik. Mój brat nakrył żonę na zdradzie, kwestia nie jednorazowa. Wyjechał na prawnie miesiąc na delegacje, przed wyjazdem zainstalował jej podsłuch w samochodzie i wszystko wyszło. Kobieta ułożyła sobie życie międzyczasie z innym facetem a przelotnie miała romans z jeszcze innym o 10 lat od niej młodszym facetem. Mają dziecko 5 lat. Ona jest utrzymanką - czyli zasadniczo nic nie robi bo brat bardzo dobrze zarabia. W domu jest gosposia, kucharka kobieta nie ma żadnych obowiązków więc stwierdziła, że będzie się puszczać. Mój brat jest bardzo w porządku, rodzina jest dla niego najważniejsza. Nie mniej jednak jak się dowiedział co się dzieje odciął ją od środków do życia oraz planował wystąpić o rozwód z orzekaniem o winie. Chciał jej też odebrać prawa do dzieci bo jak się okazało baba zgupiała i dodatkowo lata na imprezy jak małolata gdzie nie stroni od narkotyków i to nie tylko tych lekkich, wraca z imprezy o 5 a póxniej na drugi dzień wozi dziecko samochodem.

W każdym razie gdy ta się dowiedziała rozpoczęła akcje która ma zapewnić jej rozwód z możliwie najkorzystniejszym chyba dla niej podziałem majątku a także prawami do dziecka. Oskarża bezpodstawnie brata o znęcanie fizyczne, psychiczne oraz materialne!!! Wzywa policję do domu ( właśnie teraz jest u nich policja ) szykuje sobie podkładki pod rozwód. On nie wie co robić a mnie nie ma na miejscu bo mieszkam w Warszawie i muszę mu zapewnić odpowiednią pomoc. Proszę pilnie o informacje który adwokat może pomóc w sprawach karnych bo mu już jakieś założyła no i rozwodzie / podziale majątku / opiece nad dziećmi.
06-07-2018, 12:51 AM
(06-06-2018 07:06 AM)Folekfol napisał(a):  Na gwałt potrzebuje bardzo dobrego adwokata / radcy prawnego z Zabrza lub Gliwic - kogo wybrać. Proszę też ewentualnie o poradę jeśli jest tu jakiś prawnik. Mój brat nakrył żonę na zdradzie, kwestia nie jednorazowa. Wyjechał na prawnie miesiąc na delegacje, przed wyjazdem zainstalował jej podsłuch w samochodzie i wszystko wyszło.

No to tak, po pierwsze poinformuj brata że nie może już wierzyć żonie w ani jedno słowo i prawdopodobnie wszystko co będzie teraz robiła czy mówiła będzie robione tylko pod kątem korzystnego rozwodu. Są całe fora kobiece gdzie specjalistki po rozwodzie doradzają jak "grać" aby ugrać najwięcej. Nie jest wykluczone, że stwierdzi nawet iż jej sytuacja jest obecnie nie korzystna. Ma za mało dowodów i specjalnie będzie chciała "odnowić związek" tylko aby sfabrykować

Musisz przeprowadzić edukacje brata - masz tu trochę materiałów:

http://sprawy-rozwodowe.info/zona-oskarz...ie-bronic/

Z drugiej strony niech brat też nie będzie taki pewien, że jak ma dowody na zdradę żony to już jest bezpieczny i na wygranej pozycji. Nie wiem jakie to dokładnie są dowody ale zdrada sama w sobie nie przesądza o winie kobiety.

Skoncentrował bym się na jej "problemie" z narkotykami i tutaj być może na tym także oparł sprawę to dobra podstawa ale też to trzeba zrobić umiejętnie - dobry adwokat pomoże aby nie było, że ona biedna wpadła w nałóg a mąż nie chciał nic jej pomóc zabiera dzieci i ucieka.

Co do dowodów w postepowaniu rozwodowym to masz tu także informacje

http://sprawy-rozwodowe.info/jakie-dowod...ozwodowym/

Brat musi wiedzieć, że na bank będą na rozprawie podstawione koleżanki które będą zeznawały jak bardzo znęcał się nad żoną, jak ona miała żle i przy tym jak dobra z niej matka i jaki zniego zły ojciec. Tak więc sprawa nie jest prosta a jeśli majątek duży to jeszcze trudniejsza i z pewnością musisz mu zapewnić wsparcie dobrego adwokata ale też wsparcie psychiczne aby chłop nie popełniał prostych błędów. Faceci głupieją jak baby nimi manipulują
06-11-2018, 02:58 AM
Niech się też wykaże się sprytem. Pierwsze co wizyta u dobrego adwokata, konsultacje, zaplanowanie strategii. Żadnych ruchów, żadnych rozmów, żadnych warunków bez kontaktu z adwokatem. Jeśli rozwód ma pójść dobrze to adwokat musi zaplanować wszystko od początku do końca wtedy będzie dobrze. Oceni jakie masz dowody a jakich nie masz, ewentualnie jakie dowody ma ona. Adwokaci ci lepsi którzy robią takie sprawy rozwodowe to widzą dokładnie co jest do sądu potrzebne. Jeśli uza, że masz za mało dowodów to powie Ci jak je przygotować, jakie dowody sąd uzna za wiarygodne - być może zaleci wstrzymanie "akcji" i wynajęcie detektywa. Warto mieć to wszystko dobrze poukładane jeszcze przed poinformowaniem nawet drugiej strony o czymkolwiek.
06-12-2018, 06:16 AM
Cvp: ADWOKAT KATOWICE, GLIWICE, ZABRZE, śLĄSK OPINIE
Dziękuję Panowie za bardzo dobre rady. Poszukałem trochę, popytałem i wybieramy się jutro do kancelarii adwokata Jacka Sosnowskiego w Gliwicach, kancelaria mocno polecana tu u mnie w Warszawie, mają też oddział właśnie na Śląsku. Czy coś jeszcze muszę wiedzieć przed taką wizytą u adwokata? Jakoś szczególnie się do niej przygotować? Ewentualnie brata?

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa