Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

5874 views

ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE

07-18-2016, 08:17 PM
ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
Poszukuję dobrego adwokata z Warszawy do rozwodu kościelnego czy może mnie ktoś poratować dobrymi namiarami? Chodzi mi o takiego co ma uprawnienia i zwykłego adwokata i dodatkowo jeszcze kościelnego?
07-18-2016, 08:25 PM
Cvp: ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
Po co zakładasz kolejny osobny wątek skoro to pytanie zostało zadane w innym wątku?
07-19-2016, 07:56 PM
RE: ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
Do czego jest Ci konkretnie potrzebny taki adwokat kościelny? Do sprawy czy do napisania skargi powodowej ?
07-19-2016, 08:10 PM
Do napisania skargi oraz poprowadzenia całego procesu.
07-19-2016, 08:28 PM
Sam możesz napisać skargę powodową. Wiesz ile kosztuje taka obsługa adwokata kościelnego? to są bardzo duże koszty. Jak przysiądziesz to w tydzień masz napisaną - informacje są gdzie nie gdzie w internecie. Nie zapomnij podać świadków i zorganizować metrykę chrztu obojga i akt ślubu .
07-19-2016, 10:27 PM
porada prawna u takiego adwokata kościelnego nie kosztuje majątku, z tego co pamiętam to ok.300zł.(no chyba, że coś się zmieniło), a za napisanie pozwu też podobne pieniądze jak za pozew w normalnym rozwodzie. Bez adwokata i jego porad nie ma szans aby zrobić to szybko i konkretnie - będziesz się z tym męczyć latami (mam na myśli unieważnienie małżeństwa). Mi jeden adwokat zrobił i rozwód przed sądem cywilnym i przed kościelnym ale to musisz poszukać bo nie wielu zwykłych adwokatów ma uprawnienia do występowania przed sądami kościelnymi. Jak zlecałem jedno i drugie to cena była dużo lepsza.
07-19-2016, 10:31 PM
Nie duże koszty? To jest informacja która się wyświetla jak wpiszesz w google koszty uzyskania rozwodu kościelnego czy ile kosztuje adwokat kościelny https://www.wprost.pl/207720/30-tysiecy-...-koscielny . Jeśli ktoś ma 30 tyś do wyrzucenia na adwokata to też polecam.
07-20-2016, 04:17 AM
Sąd biskupi ma rygorystyczne wymogi formalne. Skarga napisana musi być poprawnie, gdyż ma to duży wpływ na dalszy proces. W sądzie bez adwokata kościelnego jest bardzo ciężko.
07-20-2016, 04:33 AM
W zwykłym sądzie samemu jest cieżko a w biskupim jest jeszcze gorzej. Zdecydowanie polecam nie oszczędzać i raz a dobrze pozamykać sprawy. Te kwoty co w tym linku są podane to jakiś kosmos. Ja w Warszawie miałem robione unieważnienie małżeństwa kościelnego i wyszło dużo taniej. Nie wiem jak oni to liczyli.
07-20-2016, 04:55 AM
Dlatego zależy mi na poleceniu dobrego adwokata kościelnego żeby nie chodzić po kilku i wyrzucać pieniędzy w błoto. wybacz ale nie mam zamiaru testować sobie adwokatów płacąc najpierw 200 zł za poradę każdemu i zastanawiać się komu sprawę zlecić. byłbym wdzięczny za wypowiedzi osób, które korzystały z usługi napisania skargi powodowej i mogą mi polecić konkretnego adwokata

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa