Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

10478 views

ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE

07-20-2016, 05:08 AM
Cvp: ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
Najlepiej idź do sądu biskupiego, bo oni mają listę adwokatów kościelnych.
07-20-2016, 06:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-20-2016 06:59 PM przez Mjjunior.)
Tak piszą na każdej stronie, ale mi nie chodzi o tych adwokatów co mają uprawnienia kościelne bo wiadomo, że wezmę tylko takiego tylko mi chodzi o wskazanie z pośród tych adwokatów takich którzy sprawę robią dobrze, nie przeciągają aby zarobić więcej i ogólnie są uczciwi.
07-22-2016, 07:04 AM
Tylko po co to całe zamieszanie? tylko po to aby znów móc brać ślub kościelny i aby nie było wstydu przed nową rodzina?
05-24-2018, 06:39 AM
RE: ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
(07-18-2016 08:17 PM)Mjjunior napisał(a):  Poszukuję dobrego adwokata z Warszawy do rozwodu kościelnego czy może mnie ktoś poratować dobrymi namiarami? Chodzi mi o takiego co ma uprawnienia i zwykłego adwokata i dodatkowo jeszcze kościelnego?
Czy znajdzie się tutaj osoba, która uzyskała rozwód kościelny? W szczególności mam na myśli autora wątku bo widzę, że temat założony jakiś czas temu Wink Czy ktoś może podpowiedzieć jak mogę się do tego zabrać, ile to kosztuje, jak długo czeka się na rozprawę? Do którego adwokata kościelnego w Warszawie najlepiej iść aby temat został załatwiony szybko, sprawnie i przyjemnie Smile Z góry dziękuję za odpowiedzi.
05-24-2018, 06:49 AM
Ja jestem w trakcie procesu unieważnienia małżeństwa. To trwa już 1,5 roku.... Końca nie widać... Potrzebne jest powołanie się na konkretne przyczyny unieważnienia, które są wymienione w kodeksie postępowania kanonicznego. Proponuję wynająć dobrego adwokata kościelnego ale takiego z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś poradnie, doradców itd, ja się w takie coś wkopałam i żałuje bo wydaje mi się że to przez nich tak się ciągnie. Po pierwsze musisz zacząć od wizyty w Kurii Metropolitalnej. Tam będzie „pogadanka” z księdzem i on wszystko Tobie wyjaśni jak będzie polecał jakiegoś adwokata to sprawdź sobie co piszą o nim w internecie ja sprawdziłam dopiero później i jest jak jest
05-25-2018, 05:52 AM
RE: ADWOKAT KOŚCIELNY WARSZAWA - OPINIE
(05-24-2018 06:39 AM)Mariolamelec napisał(a):  Czy znajdzie się tutaj osoba, która uzyskała rozwód kościelny? W szczególności mam na myśli autora wątku bo widzę, że temat założony jakiś czas temu Wink

Jestem Big Grin Maja spraw poszła dość plynnie skorzystałem właśnie z usług adw. Jacka Sosnowskiego - bardzo dobry adwokat zarówno kościelny jak i normalny. Polecam
05-25-2018, 06:49 AM
Dziękuję za informację. Mam pytanie ile to kosztuje i czy da się zakończyć na I instancji tak aby było szybko?
05-25-2018, 06:54 AM
W 2015 r. Papież Franciszek zaapelował o uproszczenie procedury dla przypadków łatwych nie wymagających szczegółowego badania. Czyli- jeśli współmałżonek ukrył chorobę zakaźną, psychiczną, dzieci z poprzedniego związku, bezpłodność, przemoc fizyczną, niepoczytalność- i tutaj może zakończyć się na pierwszej instancji.... Może... I tego oczywiście wszystkim życzę . Realia są nieco inne...

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa