Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1294 views

ADWOKAT WAŁBRZYCH OPINIE

04-11-2018, 03:20 AM
ADWOKAT WAŁBRZYCH OPINIE
Nie jestem w stanie ogarnąć tego. Wystapilam do sądu z rozwodem bez orzekania o winie. Nie chciałam robić tej całej szopki, wyciągać brudow i przede wszystkim przyznać się przed obcymi ludźmi ( i sobą sama) jak bardzo dałam się zniewolic i poddać.

Mój mąż jednak był innego zdania. W odpowiedzi stwierdził że z orzekaniem o winie, jak łatwo się domyślić mojej!??? Stworzył świat (dosłownie i w przenośni) do którego wgonil kilka osób z grona moich znajomych i rodziny mojej ( którzy niedawno byłi dla niego gorszym sortem ludzi) i swojej. W świecie tym stał się ich "przyjacielem". Wydzwanial do wszystkich dosłownie. Odwiedzał ich. Opowiadał im różne historyjki najczęściej nieprawdziwe lub ze zmienionym faktami, tak abym to ja została potworem.

Stałam się żona, która nic nie robi tylko sobie siedzi ( jestem kierowca tir, ale codziennie w domu, hodowca koni) matka, która nienawidzi własnej córki i fałszywą przyjaciółka.

Mój jeszcze mąż nie robił dosłownie nic. Kompletnie nic.

Ja pracowałam, wracałam zajmowałam się końmi, łącznie z wywaleniem gnoju. Kiedy zaszlam w ciążę w sumie nic się nie zmieniło. Pracowałam do dnia kiedy moja klacz złamała mi nogę ( wykonywałam jej bolesny zabieg, sama bo mąż nie miał czasu, odpoczywal po ciężkim dniu...) trochę polezalam w stajni zanim doczolgalam się do domu z brzuchem (7miesiąc). Zawiozl mnie do szpitala. Nogę włożyli mi w gipsowa szynę i do domu.

No cóż polezalam w stajni to już starczy. Mąż wymyślił sobie ze zrobimy wigilię u nas. Zgadnijcie kto wszystko szykowal? Ja tak ja. Jego nie było, gdzie był co robił, nie wiem już wtedy mnie to całkiem nie interesowało. Wielokrotnie prosiłam go wtedy żeby się wyniósł. Oczywiście bezskutecznie. ponieważ mocno przeciazylam nogę dostałam zapalenia noga dosłownie wyszła mi z tej szyny. Była co najmniej dwa jak nie trzy razy większa.

W 8 miesiącu ciąży urodziłam. Moja piękną, silna i dzielna dziewczynę. Której podobno nienawidzę i się nią nie opiekuje... podobno. Dla niej zrezygnowałam z pracy po kraju i jeżdżę w koło komina. Dzięki czemu jestem co dzień w domu. Ponieważ tak bardzo nienawidzę swojej córki to mój jeszcze mąż chce mi ją odebrać.

Ciekawe w tym wszystkim jest to że wg jego świadków to on ją utrzymuje kupuje jej jedzenie, ubrania... Bez jaj zalega mi z alimentami za kilka miesięcy, córki nie widział od kilku tygodni, bo a to auto u mechanika ( sprawdziłam stało pod jego domem) a to był w szpitalu, sprawdzone nie był w żadnym.

PROSZĘ O NAMIAR NA DOBREGO ADWOKATA W TYCH SPRAWACH Z WAŁBRZYCHA ALBO Z OKOLIC. DUŻO LUDZI MÓWI, ŻE LEPIEJ WYBRAĆ KOGOŚ SPRAWDZONEGO Z WROCŁAWIA. PROSZĘ WAS O OPINIE I RADY?
04-11-2018, 03:31 AM
Cvp: ADWOKAT WAŁBRZYCH OPINIE
Po pierwsze: spokojnie. To, że chce Pani winy nie oznacza, że ją będzie miał. Teraz trzeba na to odpowiedzieć i podać swoje dowody. Świadkowie też nie powiedzą, że Pani nic nie robiła a on jest święty. Proszę ochłonąć, naprawdę, wiem, że emocje buzują ale proponuję do tematu wrócić za kilka dni, z chłodną już głową.

Proszę przeczytać ten wpis będzie on bardzo pomocny przy wyborze dobrego adwokata http://www.blog.wybierzprawnika.com/adwo...-katowice/
04-11-2018, 03:35 AM
Przeszłam coś podobnego. Chciałam separacji a w odpowiedzi padł wniosek o rozwód z mojej winy i ograniczenie praw rodzicielskich + badanie przez psychiatrę biegłego sądowego. Musisz mieć dobrego adwokata zwłaszcza gdy druga strona ma bo sobie sama nie poradzisz. Oni działa sprytnie.
Ja polecam adw. Pawła Borowskiego z Wrocławia ale ma też kancelarię w Świdnicy więc do Wałbrzych blisko
04-11-2018, 04:41 AM
Jak on tak, że w odpowiedzi na pozew bez orzekania winy chce winę twoją to bierz prawnika i dojedź go na maxa w sądzie. Mi zaczyna procentować opłacenie adwokata... radca prawny mojej prawie ex, zaczyna sterować mnie na minę, nawet jak widzę co zamierzają a "mieliśmy wszystko ustalone". Polecam w sądzie nie być samemu nawet jak masz mocne dowody

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa