Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1687 views

ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD

03-14-2018, 05:34 AM
ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Witam.Czy w pozwie o rozwód mogą zawierać się także alimenty oraz widzenia z dzieckiem???
Chciałabym bez orzekania o winie ze względu na to,że nie mam czasu wyciągać ileś miesięcy brudòw, poza tym stan zdrowia nie pozwala mi na to. Do tego mam 9 letnie niepełnosprawne dziecko. W przypadku jednak gdy nie da się po dobroci to proszę na wszelki wypadek abyście wskazali do którego adwokata we Wrocławiu warto iść ze sprawą o alimenty na mnie i na dziecko oraz rozwód?
03-14-2018, 05:51 AM
RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Tak, ja tak właśnie miałam. Wszystko w 1 pozwie i zostało ustalone na 1 rozprawie ale bez orzekania o winie
03-14-2018, 05:54 AM
RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Czyli mam napisać,że chce bez orzekania oraz ująć wszystko w pozwie
03-14-2018, 05:56 AM
Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Nie powiem Ci, co masz napisać :-). Ale tak, ja miałam wszystko w pozwie, zaproponowaną kwotę alimentów i propozycję dot. widzeń.
03-14-2018, 06:04 AM
Pani pisała sama pozew czy może lepiej iść do adwokata?
03-14-2018, 06:17 AM
Tylko nie pani :-). Skorzystałam z adwokata, sama chyba bym sie nie była w stanie do tego zabrać nigdy, poza tym adwokat napisał to kawa na ławę = bardziej skutecznie. Ja bym owijała w bawełnę itd, bo nie potrafię wyviagać brudów do ludzi, masakra.
03-14-2018, 06:19 AM
Myślę że chyba dojrzałam aby zakończyć te nieudane małżeństwo
03-14-2018, 06:21 AM
Ale adwokaci sa drodzy, nie da się ukryć ale moim zdaniem warto.
03-14-2018, 06:26 AM
A czemu nie chcesz z orzekaniem?? Jak chcesz utrzymac sie z zasilku i alimentow? Nie da sie kochana ... Alimenty mam juz dwa lata i gdyby nie rodzice u ktorych mieszkam nie wiem co bym zrobila bo nie stac mnoe na wynajem.... Dlatego postanowilam z orzekaniem zeby placil alimentu i na mnie nie moge podjac pracy bo mloda wymaga opieki 24 h. No ale to w sumie kazdego decyzja
03-14-2018, 06:40 AM
Moje dziecko też wymaga takiej opieki,sęk w tym że nie mam siły toczyć wojen a wiem że zrobi mi piekło z tego rozwodu bo jest nieobliczalny. Poza tym jeszcze nie wiadomo może być tak, że nie zgodzi się na rozwód bez winy gdy złoże wniosek i będzie chciał rozwodu z mojej winy

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa