Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2587 views

ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD

03-14-2018, 07:05 AM
Cvp: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Ja sie obawiam ze moj cudny maz zrobi na sali rozpraw ze mnie ku#$%e bo jest zdolny do tego juz na sprawie o alimenty gadal jak potluczony ze ja go zdradzam oj biedaczek ..ale to nie ja zameldowalam kochanke 8 lat mlodsza.... . musze dla córki .... Jej dobro jest dla mnie najwazniejsze i wiem ze moze byc tak ze nie hedzie placil ale sa komornicy i inne instytucje. To takie moje pokazanie mu ze skoro zdradzil niech bierze odpowiedzialnosc za swoje czyny i kochane gdyby nie to ze ja wnioslam pozew on by tego pewnie nigdy nie zrobil.... tak więc każdy straszy jeszcze zanim złoższ pozew, że będzie tak czy siak a jak już dostaną papier i zobaczą, że reprezentuje cie DOBRY ADWOKAT to nagle tracą odwagę. On też sobie wziął adwokatkę ale się chyba nie przyłożył bo w sądzie to bardziej robiła z niego pośmiewisko a płacił jej podobno 2 razy więcej niż ja mojemu adwokatowi. Tak więc radzę ci nie baw się w to sama, nic się nie bój. Idź na poradę do adwokata i od razu zleć sprawę, bo jak zaczniesz nad tym myśleć to nic dobrego z tego nie będzie. Dasz kolejną szansę i stracisz kolejne lata życia. Odpuścisz raz to zobaczy, że ma nad tobą władzę i będziesz miała jeszcze gorzej
03-14-2018, 07:17 AM
Pomimo zasadzonych alimentów to komornik nie zawsze umie je ściągnąć. ...zwłaszcza że unikają legalnych prac. Co innego jak legalnie pracuje to masz wtedy sytuacje jasną i bezpieczną
03-14-2018, 08:21 AM
Lepiej mieć wszystko opisane w jednym pozwie. ..I jeszcze zawrzeć zabezpieczenie powództwa. Jeśli przewidujesz problemy albo mąż jest nieprzewidywalny lepiej i pozew i na rozprawę iść z adwokatem. Bez adwokata można realizować sprawę rozwodową jeśli jesteście zgodni i druga strona jest przewidywalna. Chociaż znam i takich co w zgodzie zlecali aby adwokat sprawę załatwił bo jest wygodniej i nie trzeba się męczyć z dokumentami.
03-14-2018, 08:35 AM
Dzisiaj ostatnia wspólna wizyta u adwokata.wszystko ustalone podpisane- kulturalnie,miło bez problemu .plan wychowawczy, alimenty, podzial majatku.bez konfliktu tylko szczerze.następnie wspólna kolacja mąż ja i adwokat ? Rozprawa to tylko formalnośc. Takie rozwody to przyjemność- słowa adwokata ?będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie i życzę u wszystkim rozwodzacym się- takiego zakończenia jak moje.
03-15-2018, 01:06 AM
RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
Jestem załamana, dzis miałam rozprawę o podniesienie alimentów, córka 17 lat, ojciec wziął adwokata, ja nie miałam, tak wypytywali ze juz sama nie wiedziałam co mówić, za tydzień mamy dać zaświadczenie o zarobkach od października z rozbiciem na miesiące, i wydruki z kont bankowych na co i ile idzie kasy. Czuje sie okropnie zniesmaczona
05-13-2018, 08:41 PM
A czy już ktoś polecił dobrego adwokata od takich spraw?
05-14-2018, 01:48 AM
RE: ADWOKAT WROCŁAW ALIMENTY I ROZWÓD
(05-13-2018 08:41 PM)Alianimam napisał(a):  A czy już ktoś polecił dobrego adwokata od takich spraw?

Tak, bardzo dużo osób poleca adw. Pawła Borowskiego więc proponuję do niego jeśli jest potrzeba

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa