Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

35615 views

Adwokaci Warszawa

12-03-2013,
Adwokaci Warszawa
witam, poszukiwałam dziś adwokata w warszawie do poprowadzenia sprawy cywilnej - myślalam, że to dość prosta sprawa - wybrałam kilka "renomowanych" kancelarii ale po wszystkim jestem o prawnie 700zł lżejsza - gdyż tyle kosztowały mnie w sumie wstępne konsultacje a żaden adwokat nie przekonał mnie na tyle aby zlecić sprawę. W związku z tym wszystkim poszukuję opinii osób które korzystały z usług adwokatów w warszwie i potrafią wskazać z którym adwokatem warto współpracować - który jest skuteczny i współpraca jest owocna dla obydwu strona nawet po tym jak już zapłaci się honorarium - dodatkowa kwestia to rozsądna cena - dziś o mało nie spadłam z krzesła jak usłyszałam 8000zł za sprawę rozwodową + 400zł za termin w kancelarii która wydawała się na pierwszy rzut oka kancelarią dla ludzi.
12-10-2013,
RE: Adwokaci Warszawa
8000zł za rozwód Huh to w której kancelarii ty byłaś? Moja znajoma zapłaciła za rozwód 4500zł i to u bdb adwokata. W Warszawie masz setki kancelarii więc masz w czym wybierać - na pewno znajdziesz tańszą i równie dobrą opcje
12-20-2013,
Cvp: Adwokaci Warszawa
To ja się podepnę do tematu – 6 lat po ślubie, 2 dzieci, od 3 lat planuje rozwód ale teraz jest to już postanowione. Nie układa się od 4 lat, już po ślubie dowiedziałem się, że moja żona wcześniej korzystała delikatnie mówiąc z porad psychiatry. Od 2 lat zaczęły się różnego rodzaju intrygi które mają tak mi się przynajmniej wydaje pozbieranie „haków” na mnie, zaczęło się przedstawianie mnie w oczach znajomych jako złego męża oraz ojca, drobne kłótnie o nic przeradzały się w awantury, 2 razy wzywana była policja bez powodu – to tak aby określić, że sytuacja jest trudna. Dodatkowo na pewno będzie walczyła o majątek i o dzieci – ja także bo moim zdaniem nie powinny z nią dzieci zostać. Dlatego potrzebuje bardzo dobrego adwokata który pomoże mi w tej sprawie. Proszę o Wasze opinie do kogo się zwrócić.
01-06-2014,
Cytat:Nie układa się od 4 lat, już po ślubie dowiedziałem się, że moja żona wcześniej korzystała delikatnie mówiąc z porad psychiatry. Od 2 lat zaczęły się różnego rodzaju intrygi które mają tak mi się przynajmniej wydaje pozbieranie „haków” na mnie

Kolego działaj i się nie daj. Polecam Ci lekture o zaburzeniach osobowości, bo z tego co napisaleś zachowanie Twojej małżonki budzi sporo wątpliwości - nie ma tego wiele po Polsku ale jak poszukasz to znajdziesz np:

http://koniectoksycznych.blogspot.com

http://defibrylator.blog.com/

masz tam dokładnie opisane zaburzenia z przykładami, mam nadzieję, że Cie to nie dotyczy ale jeśli to życzę wytrwałości.
02-05-2014,
W Warszawie kilku dobrych adwokatów od tego adwokat, Drzewiecki, Anna Rurarz, adwokat Jacek Sosnowski, Magdalena Miechowska-Ostatek i jeszcze kilku innych jest w czym wybierać
04-22-2014,
A czy możecie polecić jeszcze kogoś też dobrego - mam sprawę związaną z podziałem majątku chciałbym dobrze wybrać
04-23-2014,
Ale co z tym podziałem majątku, jeśli jesteście zgodni to nie musi być nikt wybitny. Jeśli nie to musisz mieć lepszego eksperta który doradzi co i kiedy powiedzieć ale ostatecznie i tak decyduje sąd więc nawet najlepszy adwokat czy radca gwarancji wygranej nie daje
05-30-2014,
Najlepsze opinie to opinie od znajomych. Od znajomych co się znają bo nie każdy potrafi ocenić pracę adwokata. Prostą sprawę każdy wygra nawet bez adwokata, jakość prawnika poznaje się w trudnych sprawach. Nie kady jednak potrafi ocenić trudność sprawy bo dla każdego jego sprawa jest najtrudniejsza.
01-24-2015,
Pilnie potrzebny namiar na adwokata do podziału majątku!
07-29-2017,
Najlepiej popytaj znajomych w realu. Jeśli nie to możesz przeczytać ten wpis aby wiedzieć czym się kierować podczas wyboru http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa