Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

23525 views

Adwokaci Warszawa

12-03-2013, 08:19 AM
Adwokaci Warszawa
witam, poszukiwałam dziś adwokata w warszawie do poprowadzenia sprawy cywilnej - myślalam, że to dość prosta sprawa - wybrałam kilka "renomowanych" kancelarii ale po wszystkim jestem o prawnie 700zł lżejsza - gdyż tyle kosztowały mnie w sumie wstępne konsultacje a żaden adwokat nie przekonał mnie na tyle aby zlecić sprawę. W związku z tym wszystkim poszukuję opinii osób które korzystały z usług adwokatów w warszwie i potrafią wskazać z którym adwokatem warto współpracować - który jest skuteczny i współpraca jest owocna dla obydwu strona nawet po tym jak już zapłaci się honorarium - dodatkowa kwestia to rozsądna cena - dziś o mało nie spadłam z krzesła jak usłyszałam 8000zł za sprawę rozwodową + 400zł za termin w kancelarii która wydawała się na pierwszy rzut oka kancelarią dla ludzi.
12-10-2013, 05:35 AM
RE: Adwokaci Warszawa
8000zł za rozwód Huh to w której kancelarii ty byłaś? Moja znajoma zapłaciła za rozwód 4500zł i to u bdb adwokata. W Warszawie masz setki kancelarii więc masz w czym wybierać - na pewno znajdziesz tańszą i równie dobrą opcje
12-20-2013, 12:12 AM
Cvp: Adwokaci Warszawa
To ja się podepnę do tematu – 6 lat po ślubie, 2 dzieci, od 3 lat planuje rozwód ale teraz jest to już postanowione. Nie układa się od 4 lat, już po ślubie dowiedziałem się, że moja żona wcześniej korzystała delikatnie mówiąc z porad psychiatry. Od 2 lat zaczęły się różnego rodzaju intrygi które mają tak mi się przynajmniej wydaje pozbieranie „haków” na mnie, zaczęło się przedstawianie mnie w oczach znajomych jako złego męża oraz ojca, drobne kłótnie o nic przeradzały się w awantury, 2 razy wzywana była policja bez powodu – to tak aby określić, że sytuacja jest trudna. Dodatkowo na pewno będzie walczyła o majątek i o dzieci – ja także bo moim zdaniem nie powinny z nią dzieci zostać. Dlatego potrzebuje bardzo dobrego adwokata który pomoże mi w tej sprawie. Proszę o Wasze opinie do kogo się zwrócić.
01-06-2014, 09:44 AM
Cytat:Nie układa się od 4 lat, już po ślubie dowiedziałem się, że moja żona wcześniej korzystała delikatnie mówiąc z porad psychiatry. Od 2 lat zaczęły się różnego rodzaju intrygi które mają tak mi się przynajmniej wydaje pozbieranie „haków” na mnie

Kolego działaj i się nie daj. Polecam Ci lekture o zaburzeniach osobowości, bo z tego co napisaleś zachowanie Twojej małżonki budzi sporo wątpliwości - nie ma tego wiele po Polsku ale jak poszukasz to znajdziesz np:

http://koniectoksycznych.blogspot.com

http://defibrylator.blog.com/

masz tam dokładnie opisane zaburzenia z przykładami, mam nadzieję, że Cie to nie dotyczy ale jeśli to życzę wytrwałości. W sprawie rozwodu skontaktował bym się z adwokatem Jackiem Sosnowskim, dobrze prowadził sprawę mojej kuzynki, zna tego typu tematy.
02-05-2014, 10:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-17-2014 08:21 PM przez KasiaCL.)
Polecam Wam też portal http://wybierzprawnika.com - można zlokalizować opinie o adwokatach, nie brakuje także tych krytycznych
02-14-2014, 10:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-14-2014 10:56 PM przez Rejs1977.)
Poczytalem o adw. Jacku Sosnowskim, faktycznie pozytywne opinie w branzy ale czy ktos moglby napisac jak wyglada wspolpraca, czy sprawy prowadzi sumiennie od poczatku do konca. Bardzo bym prosil o informacje od kogos kto przechodzil juz przez sprawe rozwodowa? Jakies praktyczne porady co do wyboru adwokata lub postepowania w trakcie rozwodu?
03-20-2014, 12:22 AM
Polecam adw. Sosnowskiego prowadził sprawę mojego kuzyna a następnie moją - poważnie traktuje klienta i zawód wykonuje z pasją - prowadził mi od początku - złozył pozew o rozwód - to był rozwód z orzekaniem o winie, do tego jeszcze podział majątku. Sprawa nieco trwała ale dlatego, że moja żona powoływała wielu świadków ale i to częsciowo udało się ograniczyć. Polecam Ci tak idz do adwokata przed podjęciem kroków - powiedz wszystko jak na spowiedzi - adwokat też musi wiedzieć czego się spodziwać - masz jakieś dokumenty, kwity nagrania cokolwiek to wszystko sobie przygotuj, jak masz coś na sumieniu to też sobie przypomnij aby poźniej ktoś w sądzie Ci tego nie przypomniał i będzie zonk. Jak adwokat wie jak to dokłądnie wygląda to też wie jak prowadzić sprawe. Do mec Sosnowskiego możesz iść spokojnie - jest dokładny, spotkania są przed rozprawami więc wiesz czego się spodziewać, zawsze był na sprawie sam też kilka minut wcześniej aby omówić kwestie - podczas sprawy wynikały niewielkie kwestie dodatkowe to nie brał ode mnie dodatkowej kwoty. Nie będę Ci tu doradzał bo najlepiej doradzi Ci adwokat jak zobaczy jaką masz dokładnie sytuacje - jedno jest ważne aby nerwy Cie przed sądem nie ponosiły - wszystko na spokojnie nawet jak jest cieżko się powstrzymać bez unoszenia się. i moja i sprawę kuzyna wygrał. powodzenia
04-22-2014, 10:36 PM
A czy możecie polecić jeszcze kogoś też dobrego - mam sprawę związaną z podziałem majątku - dzwoniłem do adw. Sosnowskiego ale w sekretariacie powiedzieli mi, że najbliższy termin spotkania z adwokatem jest prawnie za miesiąc....;/
04-23-2014, 11:05 PM
Spróbuj dzownić bezpośrednio na tel kom do mecenasa - jak nie masz podam Ci na prv. Ja też dostałam tu namiar do niego i jak dzowniłam to w sekreteraciacie podali mi jakiś odległy termin, zadzwoniłam bezpośrednio na kom i powiedzialam, że dostałam już pozew rozwodowy i mam termin aby odpisać odpowiedz tak sie udalo.
05-30-2014, 12:26 AM
Jeśli szukacie adwokatów to polecam sprawdzenie opinii na portalach typu http://www.dobryprawnik.org i http://www.krajowyrejestrprawnikow.pl

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa