Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

23523 views

Adwokaci Warszawa

01-24-2015, 08:56 PM
Cvp: Adwokaci Warszawa
Pilnie potrzebny namiar na adwokata do podziału majątku!
07-29-2017, 12:18 AM
Najlepiej popytaj znajomych w realu. Jeśli nie to możesz przeczytać ten wpis aby wiedzieć czym się kierować podczas wyboru http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/ . Ewentualnie poczytaj na http://www.wybierzprawnika.com bo oni publikują i pozytywne i negatywne opinie więc w razie czego będziesz wiedział do kogo się nie kierować
07-29-2017, 12:21 AM
We wrześniu pierwsza sprawa rozwodowa. Sprawę założył mężulek z orzeczeniem mojej winy. Moje pytanie do was doświadczonych rozwodem ile takie sprawy się ciągną w Warszawie. Mam dowody na to że to on zdradził dlatego w odpowiedzi na pozew nie zgodzilam sie na orzeczenie mojej wylacznej winy.
07-29-2017, 01:16 AM
Cóż wszystko zależy od was. Będziecie drzeć koty to trochę potrwa.... Mój rozwód 4 sprawy, trwał rok. Powodzenia.
07-29-2017, 03:52 AM
Ostatnio ktos tu pisal,ze jego sprawa trwa juz 4 rok...to bardzo roznie,moze nawet zakonczyc sie na 1 sprawie.
07-29-2017, 04:43 AM
RE: Adwokaci Warszawa
(07-29-2017 12:21 AM)Madzak napisał(a):  Mam dowody na to że to on zdradził dlatego w odpowiedzi na pozew nie zgodzilam sie na orzeczenie mojej wylacznej winy.

Jakiego typu dowody jego winy?
07-29-2017, 06:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-29-2017 06:56 PM przez Madzak.)
Mam rozmowy na fb, zeznania świadków, sms

Zeznania świadków, rozmowy z fb i sms
07-29-2017, 07:03 PM
Rozwód z orzekaniem o winie to szarpanina i strata pieniędzy. Do czego mu to orzeczenie winy? czy jest szansa że kiedyś będzie chciał alimenty od ciebie i wasze zarobki takie żądanie uzasadniają? Jeśli nie to tylko robienie na złość ale przy okazji obydwoje stracicie pieniądze ale przede wszystkim zdrowie oraz nerwy. Być może niektórzy powiedzą, że tak nie jest ale każda rozprawa w sprawie o rozwód to jest jednak duży stres nie tylko w tym dniu ale nawet dzień czy kilka dni wcześniej. Mocna szarpanka to też koszty na adwokatów znacznie większe. Czy to wszytko jest warte tego aby komuś zrobić na złość.

Ja wiem, że trudno się dogadać jak są emocje ale od tego są adwokaci. Jeśli macie adwokatów ( tylko rozsądnych, doświadczonych w sprawach rozwodowych, takich co mają co robić a nie zależy im na przeciąganiu aby zarobić na was jak najwięcej ) to proponuję zainicjować spotkanie z adwokatami aby się dogadać być może się uda a być może nie ale jeśli się uda to masz zaoszczędzone dużo zdrowia oraz pieniędzy. No i przede wszystkim każdy z was może bez zbędnego bagażu szybciej zacząć nowe życie. Samo udowodnienie zdrady to wcale nie jest takie proste jak ci się wydaje
08-02-2017, 12:37 AM
No właśnie...Złapałam męża na zdradzie. To że mnie zdradzal podejrzewałam od dawna ale teraz wszystko wyszło. W sumie jakoś tego szczególnie nie przeżywam ten związek i tak był już dla mnie męczarnią i może dobrze, że jest impuls do rozwodu. Szkoda tylko dziecka bo wiadomo dla 5 latka to będzie przeżycie. Mam mocne dowody i właśnie się zastanawiam czy warto iść w rozwód z orzekaniem o winie - gdy ja tak naprawdę chcę być wolna i być od tego człowieka jak najdalej. Co radzicie lepiej rozwód z orzekaniem o winie czy bez w takim przypadku?
08-02-2017, 09:34 PM
Zastanów się dobrze nad orzekaniem o winie. Tym go nie ukarasz za zdradę a jest szansa, że będziesz miała wroga na całe życie. Szczególnie istotne jest to w przypadku gdy macie małe dziecko. Ojcem jego będzie przez całe życie. Kwestia alimentów na ciebie to inna sprawa musisz to przeanalizować jedynie pod tym kątem ale pamiętaj, że należą się one jedynie w ściśle określonych sytuacjach...

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa