Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

93 views

Adwokat, Radca prawny - Rzeszów

04-04-2019,
Adwokat, Radca prawny - Rzeszów
Poszukuję pelnomocnika (prawnika, adwokata, radcę prawnego) dla zdradzonego mężczyzny / kochającego taty. Najchętniej kobiety, ktora ma za sobą z sukcesem zakończone sprawy na rzecz taty. Walka będzie o dziecko przy tacie. Rzeszów
04-04-2019,
Cvp: Adwokat, Radca prawny - Rzeszów
dla faceta bierz tylko prawnika! sprawdzone, wszystko co mam ugrałem dzięki prawnikowi, prawniczka rozłożyła ręce!
a co mam? to co chcialem, dzieci przy mnie, alimenty na godnym poziomie, choć od dnia zasądzenia nie widzialem złotówki - 2013 rok...teraz jeszcze tylko pozbawienie praw rodzicielskich....komornik poinformował mnie, że policja ustaliła, ex żona i matka mieszka od września jakieś 700 km od nas...co jakby zgoda na leczenie była potrzebna?
04-04-2019,
Polecam. Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Grębowski to są bardzo trudne sprawy prawnik musi mieć ogromne doświadczenie inaczej będzie po sprawie
04-04-2019,
Nie korzystałem ale od znajomego kiedyś słyszałem, że dobra jest Kancelaria RESLEGAL
04-06-2019,
To są bardzo trudne sprawy. Jeśli chodzi o walę o dzieci najlepszy adwokat Bartosz Czekała, http://www.kancelaria-czekala.pl polecam z czystym sumieniem,

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa