Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

20959 views

Adwokat Wrocław - który jest dobry

11-28-2013, 11:52 PM
Adwokat Wrocław - który jest dobry
proszę o informacje którzy wrocławscy adwokaci dobrze prowdzą sprawy, przykładają się, są słowni - wiem, że wiele wymagam ale podobno gdzieś w tym gąszczu jeszcze tacy istnieją. Niestety mi osobiście nie było dane jeszcze takiego poznać ale może ktoś z was korzystał i może mi przedstawić opinie na ten temat. Dodam jeszcze, że interesują mnie adwokaci na których stać człowieka który zarabia śrddnią krajową.
12-18-2013, 12:34 AM
Cvp: Adwokat Wrocław - który jest dobry
Ja potrzebuje porady odnośnie rozwodu z moją żoną. Ona zaproponowała rozwód bez orzekania o winie. Mam swoje warunki i jeśli ich nie spełni, to ja będę dyktował zasady. Całe szczęście, że mam trochę oszczędności i bez większych trudności udowodnię, że zdobyłem je przed ślubem. Dodatkowo jestem w stanie wykazać,że często musiałem sięgać po moje oszczędności aby utrzymać rodzinę. Jestem przekonany, że każdy psycholog lub inny specjalista zajmujący się sprawami rodzinnymi powie to samo: ona nie jest dojrzała emocjonalnie, nie jest gotowa do zakładania rodziny i ma niewłaściwe relacje ze swoimi rodzicami - dodatkowo manipuluje mną, okłamuje - stara się abym cały czas czuł się w związku gorszy - chociaż to dzięki mnie ona wogóle egzystuje. Ona na pewno będzie walczyć w sądzie, klamać oraz manipulować faktami oraz mną - potrzebuję naprawdę jakiegoś bardzo dobrego adwokata do rozwodu który mi pomoże przez to przejść. proszę o namiary oraz opinie - chciałbym aby najlepiej to był mężczyzna

Zobaczymy jak to będzie...
12-18-2013, 10:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2014 11:21 AM przez Robb.)
no to kolego niestety masz duży problem. Z tego co opisujesz Twoja żona ma pewien problem zdiagnozowany przez psychologów. Sam to przechodziłem tak więc polecam Ci w pierwszej kolejności poczytać co nieco tutaj:

http://defibrylator.blog.com/

a w szczególności http://koniectoksycznych.blogspot.com/

być może się myle ( miejmy taką nadzieje) ale jeśli nie to masz poważy problem.

Mnie z tego wyciągnał adw. Paweł Borowski - Jeśli chcesz mieć szanse wygrać moim zdaniem powinienes się zgłosić właśnie do niego. Jesteś w bagnie jakich mało ale jak już sobie to uświadomisz to musisz walczyć. Powodzenia Kolego!
02-15-2014, 09:25 PM
Jakie byly koszty prowadzenia sprawy?
02-17-2014, 07:16 PM
Koszty prowadzenia sprawy zawsze ustalasz z pełnomocnikiem po omówieniu sprawy - w przypadku rozwodu wynagrodzenie w głównej mierze zależy od tego czy rozwód jest z winą czy też bez. W przypadku orzekania o winie duże znaczenie ma też ilość świadków co przekłada się na ilość rozpraw itp, kwestie związane z prawami rodzicelskimi oraz podziałem majątku to kolejne kwestie - tak więc sprawę zawsze musisz omówić z adwokatem a nie na zasadzie cennika. Większość adwokatów pobiera dodatkowe wynagrodzenie za kolejne rozprawy - o to też trzeba zapytać na spotkaniu.
03-21-2014, 12:48 AM
witam wszystkich na forum. Na jutro mam wyznaczony pierwszy termin mojej rozprawy rozwodowej. Jest to rozwód z orzekaniem o winie. Pozew złożyłam ja. Mam adwokata ale chciałabym zapytać osoby które już przechodziły przez podstępowanie rozwodowe czego mogę się spodziewać oraz na co uważać, jak się zachowywać, co mówić a czego nie mówić. proszę o wszystkie praktyczne porady - wiem, że pewnie każda sprawa jest inna ale wolę bazować na czyimś doświadczeniu aby nie dać plamy
04-01-2014, 05:32 AM
Jesli masz adwokata i zadajesz na forum tego typu pytania to od razu zmień adwokata jeszcze przed pierwszą rozprawą - dobry adwokat spotka się z Tobą przed rozprawą z jego własnej inicjatywy i udzieli Ci informacji jak będzie wyglądało postepowanie, jak należy się zachowywać, co mówić, kiedy mówić, omówi z Tobą możliwe pytania oraz odpowiedzi, pytania do świadków - to jest absolutna podstawa w końcu po to bierzesz adwokata aby w 100% być przygotowanym do tego co się dzieje na sali sądowej.
04-21-2014, 06:52 AM
Jestem już po pierwszej rozprawie i nie jestem zadowolona z postępowania mojego adwokata, co prawda jest on z polecenia i prowadzi obsługę prawną firmy mojego znajomego ale jeśli chodzi o sprawę rozwodową - no cóż chyba mocno odstaje od poziomu adwokata mojego męża który specjalizuje się w sprawach rozwodowych - proszę o informacje do kogo we Wrocławiu można się zgłosic aby sprawa była poprowadzona naprawdę dobrze...
11-27-2014, 03:55 AM
witam, 2 pytania - wynająłem adwokata do rozwodu. Można powiedzieć, że na szybko poczytałem nieco i wydawał się być dobry. Na pierwszym spotkaniu wział całe wynagrodzenie. Teraz jestem po 2 rozprawie, moj adwokat jest tak słaby, że nawet jak ktoś się nie zna to widzi. Pytanie - jak mogę mu wypowiedzieć prowadzenie sprawy tak by oddał mi chociaż część gotówki i drugie pytanie kogo byście polecili we Wrocławiu do prowadzenia rozwodu
11-28-2014, 02:02 AM
Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę z adwokatem to przeczytaj sobie ten artykuł http://www.blog.wybierzprawnika.com/umow...-prawnemu/ - jest dobrze opisane jak to wygląda

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa