Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

19596 views

Adwokat Wrocław - który jest dobry

01-24-2015, 08:42 PM
RE: Adwokat Wrocław - który jest dobry
Mam bardzo trudną sprawę rozwodową, moj mąż powołuje podstawionych świadków którzy kłamią przed sądem. Specjalnie oczernia mnie na rozwodzie aby podczas podziału majątku także mieć nade mną przewagę. Dziś wypowiedziałam pełnomocnictwo mojemu adwokatowi. Poszukuję kogoś naprawdę dobrego od razu do podziału majątku - to będzie duży podział a mąż już mi powiedział, że wynajmie sobie sztab prawników bo woli im zapłacić niż mi dać cokolwiek. proszę o pomoc
07-29-2017, 09:57 PM
Mam pytanie - trafiłam tu szukając dobrego adwokata od spraw rozwodowych we Wrocławiu ale przy okazji niejako może ktoś miał podobną sprawę i coś doradzi. Mąż mnie wykańcza psychocznie wyzywajac mnie a ja nie mam na to dowodu to czy bede wiarygodna jesli pojde z tym do sadu?

Czy ktoś z was rozwodził się bez adwokata? Interesuje mnie sytuacja gdy sà dzieci. Jaka jest Wasza opinia na temat wysłania pozwu sporządzonego własnoręcznie ?
07-29-2017, 10:21 PM
Cvp: Adwokat Wrocław - który jest dobry
Mam za sobą jeden rozwód bez orzekania o winie, pozew napisaliśmy razem , rozprawa trwała 15 minut po niej poszliśmy na obiad i każde sobie poszło w swoją stronę, dzieci nie mieliśmy, kasę a dokładnie kredyty podzieliliśmy wcześniej notarialnie, na dzisiaj nie mamy kontaktu po owych 15 latach.. bo i po co ..da się ale w odpowiednich okolicznościach. To inna sytuacja niż u ciebie bo są dzieci i mąż zapewne będzie ci utrudniał w takiej sytuacji adwokata bym jednak brała nawet gdyby mowił że nie będzie to i tak skoro mówisz że znęca się to też sprawa karna może byc
07-29-2017, 10:24 PM
rozwodzilam się bez adwokata pisma pisałam sama wtedy mój syn miał 4 lata miałam w sumie 7 spraw w sądzie i wszystkie wygralam później zaczęłam pisac pozwy do sądu moim znajowym samemu w sądzie idzie sobie poradzić wystarczy mieć argumenty i je udowodnić
07-30-2017, 10:28 AM
ja się rozwodziłem bez adwokata ale nie zrobił bym tego ponownie teraz cały czas odkręcanie wyroku. Jeśli ktoś ma środki to polecam nie oszczędzać i wynająć do tego jeszcze dobrego adwokata a nie pierwszego z brzegu
07-31-2017, 04:42 AM
Podobne spostrzeżenia jak przedmówca. Tylko na 1 rozprawę wybrałem się bez adwokata. Sędzina na mnie krzyczała ewidentnie było wszystko przeciwko mnie. Jak zobaczyła adwokata na 2 sprawie sytuacja zupełnie się zmieniła. Nie polecam iść samemu do sądu jak się nie ma doświadczenia i obycia bo nerwy są ogromne
07-31-2017, 05:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2017 05:41 AM przez Disdaissy.)
Pisalam sama pozew na podstawie wzoru z internetu, dogadalismy sie z eksem przed rozprawą co do alimentów i opieki. Sprawa pol godziny trwala, byl jedrn swiadek, moja mama, sedzia stwierdzil, ze dawno nie widzial tak zgodnie rozstajacej się pary i w zwiazku z tym dostalam zwrot polowy kosztow rozprawy.
07-31-2017, 05:43 AM
U nas podobnie tylko, że pismo napisal nam adwokat, na sprawie bylismy sami, napisalismy plan wychowawczy. Rozwod bez orzekania o winie, mamy 3 dzieci i wszyscy nam mowili (łacznie z adwokatem) ze to potrwa dlugo, a rozwod dostalismy na 1 rozprawie po 40 minutach. Byliśmy w 100% dogadani. Koleżanka rozwodziła się za to z "psychopatą" i tam niestety bez adwokata zgineła by jak sama mówi.
07-31-2017, 05:58 AM
napiszcie od razu ile taki adwokat kasuje i dokladnie za co?
08-01-2017, 12:30 AM
Wrocław, Rozwód z orzekaniem o winie - adwokat mający dobrą opinie, polecany - rozwodził u mnie w firmie już 2 osoby wtepnie chciał 7 tyś plus 400zł za kazdą sprawę oprócz pierwszej. Ostatecznie udało się ugadać na 6 tyś i 350zł za sprawę.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa