Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3350 views

Adwokat od prawa pracy w Warszawie

03-09-2015, 07:12 AM
Adwokat od prawa pracy w Warszawie
Witam

Poszukuję dobrego prawnika w dziedzinie Prawa Pracy w Warszawie.
Chodzi o sprawę niewypłacenia przez pracodawcę wynagrodzenia za wykonaną pracę w nadgodzinach oraz odszkodowanie za bezprawne zwolnienie po tym jak zacząłem się domagać swego.

Rozchodzi się o sporą kwotę

Możecie kogoś polecić, kto dobrze zna się w takich sprawach??

proszę o jakieś info tutaj lub na PW

Pozdrawiam
03-09-2015, 07:24 AM
Cvp: Adwokat od prawa pracy w Warszawie
Najpierw to idź do PIP-u. Tam nie będziesz musiał płacić za poradę i
pomoc. Pójdą do tej Twojej pracy i wszystko skontrolują.
04-05-2015, 09:13 PM
Polecam się, napisz o co chodzi na prv bo masz już zapchaną skrzynkę Wink
06-28-2015, 12:53 AM
wszelkie polubowne sposoby dogadania się zawiodły i potrzebuje kogoś kto by tam na miejscu reprezentował dwóch poszkodowanych ludzi jest o co powalczyć bo w sumie chodzi o 80 000 zł - proszę O OPINIE o jakimś dobrym adwokacie od prawa pracy z Warszawy. nie odpuszczę tego tematu i chciałbym aby reprezentował mnie w sądzie ktoś naprawdę obcykany w prawie pracy!
06-28-2015, 12:57 AM
Ja też od kilku dni poszukuję dobrej kancelarii adwokackiej w warszawie od prawa pracy ale jest ciężko. dobrzy prawnicy którzy mają dobre opinie nie chętnie biorą sprawy z prawa pracy bo z nich kasa jest stosunkowo mała w porównaniu do innych spraw. Ci co w ogóle nie mają klientów to chętnie ale odniosłem wrażenie, że będą uczyli się na mojej sprawie i ja na obecnym etapie zaangażowania w temat wiem więcej od nich. Jak by ktoś był uprzejmy podrzucić dobre namiary to byłbym wdzięczny.
10-04-2017, 09:47 PM
RE: Adwokat od prawa pracy w Warszawie
Pilnie potrzebuję namiary na dobrego prawnika do prawa pracy. Prowadzę firmę pracownik najpierw się zwolnil a teraz wykorzystuje moje kontakty handlowe w firmie którą sam założył
10-04-2017, 10:05 PM
wpisz w google ADWOKAT PRAWO PRACY WARSZAWA, umów się z 3-4 adwokatami lub radcami prawnymi na niezobowiązującą rozmowę o honorarium, krótko przedstawisz sprawę bez wydawania porady prawnej i będziesz miał wszystko jak na dłoni. Co do konkretnego prawnika podejmij decyzję po spotkaniach, merytorycznie raczej wszyscy są porównywalni, ważne abyś ty miał do prawnika zaufanie i dobry kontakt z nim.
10-04-2017, 10:10 PM
Wybieranie losowych adwokatów z google jest raczej ryzykowne. poczytaj też rankingi i opinie i dopiero podejmij decyzje. Zobacz np: http://adwokaciranking.pl tam masz sporo kancelarii z Warszawy
10-04-2017, 10:21 PM
Z tymi rankingami to byłbym ostrożny - tu jest to fajnie opisane http://www.blog.wybierzprawnika.com/rank...iarygodny/
10-05-2017, 12:16 AM
RE: Adwokat od prawa pracy w Warszawie
(10-04-2017 10:05 PM)1Nuulka napisał(a):  wpisz w google ADWOKAT PRAWO PRACY WARSZAWA, umów się z 3-4 adwokatami lub radcami prawnymi na niezobowiązującą rozmowę o honorarium

Tak tylko że każda sensowna kancelaria już pierwsze spotkanie traktuje jako poradę i inkasuje od 200 do 400zł. Tak wiem, że są tacy co za darmo ale interesuje mnie mocny adwokat a nie świeżak. Dlatego nie chce w ciemo. Najlepiej jak by się odezwały osoby które wypowiadały się w tym wątku na początku przecież to było ponad 2 lata temu i powiedziały kto ich sprawy prowadził?

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa