Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

14796 views

Adwokat prawo karne Warszawa

11-03-2014, 05:14 AM
Cvp: Adwokat prawo karne Warszawa
no i warto też poczytać opinie na http://www.wybierzprawnika.com - o niektórych można ciekawe rzeczy przeczytac... Smile
11-08-2014, 10:27 PM
Proszę Was o konkretne opinie o adwokatach do spraw karnych z Warszawy? Z info na stronach o których wspominacie wynika, że adw. J Sosnowski jest dobry? Ktoś korzystał i podpowie czy do sprawy karnej się nadaje. ?
01-24-2015, 08:28 PM
Z tego co ja wiem to kancelaria adw. Sosnowskiego specjalizuje się głównie w sprawach rodzinnych oraz obsłudze podmiotów gospodarczych. Sam korzystam z jego usług w tym zakresie.
02-06-2016, 09:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2016 10:39 PM przez Tomek43.)
(11-08-2014 10:27 PM)Sebol33 napisał(a):  Proszę Was o konkretne opinie o adwokatach do spraw karnych z Warszawy? Z info na stronach o których wspominacie wynika, że adw. J Sosnowski jest dobry? Ktoś korzystał i podpowie czy do sprawy karnej się nadaje. ?

Cześć, widzę że pytałeś o adwokata karnistę jakiś czas temu - czy możesz powiedzieć którego adwokata wybrałeś? potrzebuję kogoś do sprawy o jazdę po alkoholu...Poszperałem trochę i widzę, że sosnowski też robi sprawy karne http://www.sprawy-karne.warszawa.pl/ - komuś robił możę sprawę tego typu
02-20-2016, 03:19 AM
Sosnowski bardzo dobry adwokat jeśi masz sprawę karną to idź do niego. Moją prowadził i jestem bardzo zadowolony - sorry, że tak pozno odpowiedz ale dopiero dzis zobaczyłem powiadomienie.
11-02-2017, 04:30 AM
RE: Adwokat prawo karne Warszawa
(02-20-2016 03:19 AM)Sebol33 napisał(a):  Sosnowski bardzo dobry adwokat jeśi masz sprawę karną to idź do niego. Moją prowadził i jestem bardzo zadowolony - sorry, że tak pozno odpowiedz ale dopiero dzis zobaczyłem powiadomienie.

A JAK Z CENAMI? ILE BIERZE ZA SPRAWĘ?
11-02-2017, 04:48 AM
Ja sprawę zlecałem w 2014 r. to wiesz stawki mogą się różnić. Ale to było tak, że miałem adwokata z którego byłem nie zadowolony i zmieniłem na Sosnowskiego i wtedy jego wynagrodzenie było bardzo przybliżone do tego które brał mój wcześniejszy adwokat. Powiem Ci tak, nawet jak masz zapłacić trochę drożej to lepiej tak zrób bo różnica w prowadzeniu sprawy jest bardzo duża. Jak poszedłem do pierwszego adwokata to on mi nic nie doradzał tylko cały czas mówił zobaczymy co da się zrobić, albo mówił że to zależy od prokuratora czy sądu. U Sosnowskiego nad moją sprawą usiadło 2 adwokatów naradzili się powiedzieli mi jak chcą działać, jakie mają pomysły no zupełnie inna bajka i od razu po ich wejściu sprawa zaczęła układać się lepiej a prokurator już nie był taki pewny siebie. Myślę, że gdybym nie zmienił adwokata to by nie było tak kolorowo - z perspektywy czasu to jestem raczej pewien tego.
11-02-2017, 05:30 AM
Mój mąż jechał pod wpływem alkoholu miał 1,33 mg. Zabrali mu prawo jazdy. Co mu grozi za to i jaka może być za to grzywna? Proszę o odpowiedzi a nie komentowanie tego co zrobił bo wiem że tylko kretyni tak robią. Więc proszę o pomoc a nie o jeszcze większe denerwowanie mnie.
11-02-2017, 05:52 AM
RE: Adwokat prawo karne Warszawa
(11-02-2017 05:30 AM)Cymbikel napisał(a):  Mój mąż jechał pod wpływem alkoholu miał 1,33 mg. Zabrali mu prawo jazdy. Co mu grozi za to i jaka może być za to grzywna? Proszę o odpowiedzi a nie komentowanie tego co zrobił bo wiem że tylko kretyni tak robią. Więc proszę o pomoc a nie o jeszcze większe denerwowanie mnie.

To chyba trochę wątek pomyliłaś tutaj dyskutujemy jak wybrać dobrego adwokata do spraw karnych w Warszawie
11-04-2017, 03:39 AM
Ale ja też szukam dobrego adwokata do tej sprawy!

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa