Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3503 views

Adwokat prawo karne w Warszawie - obrona jazda po pijanemu

09-21-2016, 06:36 AM
Adwokat prawo karne w Warszawie - obrona jazda po pijanemu
Poszukuję adwokata dla mojego męża który wczoraj jechał samochodem pod wpływem alkoholu. Mąż ma taką pracę, że od tego czy ma prawo jazdy i czy zostanie ukarany zależy dochód naszej rodziny, w sprawie jest wiele wątków nietypowych - badania przeprowadzone przez policję itp. Czy ktoś może polecić dobrą kancelarię adwokacką która skutecznie pomoże w sprawie?
09-21-2016, 06:40 AM
Cvp: Adwokat prawo karne w Warszawie - obrona jazda po pijanemu
O ciekawe a co to za nietypowe wątki?
09-21-2016, 07:25 AM
Męża zatrzymała policja i skontrolowala jego trzeźwość - było to rutynowe badanie. Alkomat przesiewowy wskazał ze jest alkohol, alkomat przenośny wskazał 0,33 promila w wydychanym powietrzu, drugie badanie wykazało 0,28 a trzecie 0,26. Pojechaliśmy na badanie krwi. Mąż wieczorem wypil dwie herbaty z rumem (jest chory, przemarzł dzień wczesniej - chcial sie rozgrzać), w nocy dusil go kaszel wiec podalam mu syrop, ostatni raz o 5 rano no i mąż także rano przed wyjazdem do pracy popil go. Nie wiedziałam że ten syrop jest na alkoholu, dopiero teraz sprawdziłam i wiem, że wypite dzień przed herbaty z rumem plus ten syrop wzięty 4 razy zrobiły co zrobiły.
Nie znamy na razie wyników badania krwi. Policjanci powiedzieli że sprawa w sadzie będzie i oni będą zeznawać że mąż wode pił przed badaniem (kupiłam mu wode 300ml żeby popil ten syrop bo wiem ze alkomaty zafalszowuja wynik przez alkohol pozostaly w ustach - po batoniku czy plynie do płukania ust) - policjant zrobil aferę o tą wodę.
09-27-2016, 09:34 PM
RE: Adwokat prawo karne w Warszawie - obrona jazda po pijanemu
Polecam zapoznanie się z tym artykułem http://www.blog.wybierzprawnika.com/jazd...zed-sadem/
09-27-2016, 09:37 PM
Fajnie dziękuję ale tam są opisane przydatne ale dość oczywiste sprawy. W tym momencie chodzi mi już tylko o sprawdzonego adwokata - mam kilka opcji dziś idę. Podrzucicie szybko jakieś nazwiska do których w takiej sprawie się zgłosić??? bardzo pilne!
09-27-2016, 09:42 PM
adw. Sosnkowski bronił siostrę przyjaciółki - temat delikatny ale jak kiedyś rozmawialiśmy to była zadowolna z rozstrzygnięcia. Nie wiem dokładnie jak to się skończyło. Do więzienia nie poszła Wink
09-27-2016, 09:54 PM
Sosnkowski czy Sosnowski o ten http://www.sprawy-karne-warszawa.pl ? - Sosnkowskiego nie ma chyba takiego adwokata w Warszawie...
09-28-2016, 02:27 AM
Przepraszam, zle zapamiętałem. Sosnowski

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa