Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7582 views

Adwokat prawo pracy Wrocław

01-27-2015,
Post: #1
Adwokat prawo pracy Wrocław
poszukuję dobrego adwokata lub kancelarii adwokackiej z Wrocławia która specjalizuje się i ma doświadczenie w sprawach o udowodnienie mobbingu oraz uzyskanie odszkodowania od pracodawcy za mobbing. Czy jest jakaś kancelaria która specjalizuje się w tego typu sprawach. Sprawa będzie dość poważna ponieważ pracuję w dużej korporacji która ma duży sztab praników ale ja mam odpowiednie dowody.
Quote
10-10-2017,
Post: #2
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Dzień dobry, także mam bardzo poważny problem z moim pracodwcą oparty na mobingu. Bardzo proszę o informację do której kancelarii we Wrocławiu można się zwrócić aby sprawa była poprowadzona dobrze. Utrata pracy wiąże się dla mnie z utratą środków do życia a tak się stanie. W pracy nie mogę też już zostać bo jestem na skraju załamania nerwowego Sad
Quote
10-13-2017,
Post: #3
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Oj mobbing to bardzo delikatny temat. Zdobądź jak najwięcej informacji na ten temat zanim wybierzesz się do adwokata bo tu pewnie od razu dostaniesz informacje o możliwości wygranej w sądzie ( wiadomo większe wynagrdzenia dla prawnika). Zobacz przede wszystkim czy będziesz w stanie udowodnić ten mobbing http://www.blog.wybierzprawnika.com/mobb...udowodnic/
Quote
10-15-2017,
Post: #4
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Dokładnie mam tak jak w tym artykule. Potrzebuje dobrego prawnika moja firma to międzynarodowa korporacja takie sprawy są zamiatane pod dywan. Moj szef który mnie mobinguje dostanie na pewno najlepszego adwokata z jednej z dużych warszawskich kancelarii bo korzystamy z ich usług. Potrzebuję adwokata który się temu przeciwstawi.
Quote
10-15-2017,
Post: #5
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Wysłałem ci na prv informacje o dobrej kancelarii od prawa pracy z tym, że oni robią nam obsługę prawną firmy no ale na prawie pracy to się znają konkretnie
Quote
10-17-2017,
Post: #6
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Dlaczego na prv. Także szukam dobrego adwokata od prawa pracy. Z tego co widzę wątek jest z 2015 r. mam prośbę do autora tematu jeśli faktycznie skorzystał z usług prawnika o informacje jak poszło i czy warto było?
Quote
10-17-2017,
Post: #7
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Głównym problemem z mobbingiem jest fakt, że pomimo nagrań, kilkunastu świadków, 3 opini psychologów i biegłych psychiatrów itp. Sędzia w sądzie pracy ma w nosie pracownika mobbingowanego. Rację ma tylko PRACODAWCA. Moja sprawa ciągnie się już ok 3 lat i pomimo dowodów pisemnych, nagrań, opini 2 kompletów biegłych, którzy byli powołani przez Sąd i wydali opinię na moją korzyść Sędzia robi wszystko aby przeciągać sprawę i wydać wyrok niekorzystny dla mnie. Przez całasprawę Sedzia faworyzował świadków Pracodawcy,podawał za nich oczekiwane odpowiedzi i zastraszał oraz krzyczał na moich świadków. Sedzia również zmieniał sens wypowiedzi świadków - dyktując protokolantce inne zdania do protokołu. Ostatnio nawet odmówił zapłaty biegłym za wydaną opinię.
Quote
10-21-2017,
Post: #8
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Jak sobie przeanalizujesz dokładnie temat to adwokatów specjalizujących się w prawie pracy we Wrocławiu tak naprawdę masz raptem 3. Wiadomo każdy pisze, że zajmuje się prawem pracy ale to nie jest wcale proste zadanie i wyspecjalizowane kancelarie raczej się cenią. Tak więc nie spodziewaj się niskich stawek ale u tych 3 masz wszędzie podobnie.
Quote
10-21-2017,
Post: #9
RE: Adwokat prawo pracy Wrocław
(10-21-2017 )Ermenjj napisał(a):  Jak sobie przeanalizujesz dokładnie temat to adwokatów specjalizujących się w prawie pracy we Wrocławiu tak naprawdę masz raptem 3.

Chyba trochę przesadzasz we Wrocławiu są dziesiątki adwokatów zajmujących się prawem pracy. Jest w czym przebierać i ceny też możesz negocjować
Quote
10-23-2017,
Post: #10
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Doskonale wiem jak to wygląda. Jak patrzysz w internecie to oczywiście znajdziesz setki adwokatów którzy się ogłaszają we Wrocławiu jako specjaliści od prawa pracy. Niestety konkurencja na tym rynku jest ogromna i tereaz żaden adwokat nie przepuści żadnej sprawy jeśli może zarobić. Kwestia jest taka, że prawo pracy to nie jest znów taka prosta sprawa i oprócz znajomości kodeksu trzeba mieć ogromne doświadczenie na sali sądowej oraz w praktyce podczas prowadzenia spraw. Dlatego właśnie piszę, że we Wrocławiu jest tak niewielu specjalistów.
Quote


Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki


Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa