Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1886 views

Adwokat prawo pracy Wrocław

01-27-2015, 03:57 AM
Adwokat prawo pracy Wrocław
poszukuję dobrego adwokata lub kancelarii adwokackiej z Wrocławia która specjalizuje się i ma doświadczenie w sprawach o udowodnienie mobbingu oraz uzyskanie odszkodowania od pracodawcy za mobbing. Czy jest jakaś kancelaria która specjalizuje się w tego typu sprawach. Sprawa będzie dość poważna ponieważ pracuję w dużej korporacji która ma duży sztab praników ale ja mam odpowiednie dowody.
10-10-2017, 07:04 AM
Cvp: Adwokat prawo pracy Wrocław
Dzień dobry, także mam bardzo poważny problem z moim pracodwcą oparty na mobingu. Bardzo proszę o informację do której kancelarii we Wrocławiu można się zwrócić aby sprawa była poprowadzona dobrze. Utrata pracy wiąże się dla mnie z utratą środków do życia a tak się stanie. W pracy nie mogę też już zostać bo jestem na skraju załamania nerwowego Sad
10-13-2017, 06:28 PM
Oj mobbing to bardzo delikatny temat. Zdobądź jak najwięcej informacji na ten temat zanim wybierzesz się do adwokata bo tu pewnie od razu dostaniesz informacje o możliwości wygranej w sądzie ( wiadomo większe wynagrdzenia dla prawnika). Zobacz przede wszystkim czy będziesz w stanie udowodnić ten mobbing http://www.blog.wybierzprawnika.com/mobb...udowodnic/
10-15-2017, 03:50 AM
Dokładnie mam tak jak w tym artykule. Potrzebuje dobrego prawnika moja firma to międzynarodowa korporacja takie sprawy są zamiatane pod dywan. Moj szef który mnie mobinguje dostanie na pewno najlepszego adwokata z jednej z dużych warszawskich kancelarii bo korzystamy z ich usług. Potrzebuję adwokata który się temu przeciwstawi.
10-15-2017, 05:06 AM
Wysłałem ci na prv informacje o dobrej kancelarii od prawa pracy z tym, że oni robią nam obsługę prawną firmy no ale na prawie pracy to się znają konkretnie
10-17-2017, 07:47 AM
Dlaczego na prv. Także szukam dobrego adwokata od prawa pracy. Z tego co widzę wątek jest z 2015 r. mam prośbę do autora tematu jeśli faktycznie skorzystał z usług prawnika o informacje jak poszło i czy warto było?
10-17-2017, 09:41 PM
Głównym problemem z mobbingiem jest fakt, że pomimo nagrań, kilkunastu świadków, 3 opini psychologów i biegłych psychiatrów itp. Sędzia w sądzie pracy ma w nosie pracownika mobbingowanego. Rację ma tylko PRACODAWCA. Moja sprawa ciągnie się już ok 3 lat i pomimo dowodów pisemnych, nagrań, opini 2 kompletów biegłych, którzy byli powołani przez Sąd i wydali opinię na moją korzyść Sędzia robi wszystko aby przeciągać sprawę i wydać wyrok niekorzystny dla mnie. Przez całasprawę Sedzia faworyzował świadków Pracodawcy,podawał za nich oczekiwane odpowiedzi i zastraszał oraz krzyczał na moich świadków. Sedzia również zmieniał sens wypowiedzi świadków - dyktując protokolantce inne zdania do protokołu. Ostatnio nawet odmówił zapłaty biegłym za wydaną opinię.
10-19-2017, 07:04 AM
RE: Adwokat prawo pracy Wrocław
(10-17-2017 07:47 AM)Perseusz napisał(a):  Z tego co widzę wątek jest z 2015 r. mam prośbę do autora tematu jeśli faktycznie skorzystał z usług prawnika o informacje jak poszło i czy warto było?

witajcie. Moja sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie - warto walczyć o swoje chociaż są chwile załamania i depresji. W tym czasie przerobiłam 2 adwokatów i zdecydowanie najbardziej mi pomógł i jeśli chodzi o prawo pracy posiada ogromną wiedzę adwokat Borowski ( namiar http://www.kancelaria-prawa-pracy.wroclaw.pl ) Jeśli macie problem z zakresu prawa pacy to naprawdę polecam.
10-20-2017, 06:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-20-2017 06:52 AM przez Perseusz.)
też słyszałem o nim że niby dobry. Jak z cenami u tego adwokata?
10-21-2017, 12:59 AM
Jak sobie przeanalizujesz dokładnie temat to adwokatów specjalizujących się w prawie pracy we Wrocławiu tak naprawdę masz raptem 3. Wiadomo każdy pisze, że zajmuje się prawem pracy ale to nie jest wcale proste zadanie i wyspecjalizowane kancelarie raczej się cenią. Tak więc nie spodziewaj się niskich stawek ale u tych 3 masz wszędzie podobnie.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa