Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

5642 views

Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław

07-31-2018, 10:29 PM
Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
Dzień dobry, Szykuję się do rozwodu. Obecnie wychodzi na to, że będzie to rozwód z orzekaniem o winie i dlatego też potrzebuję adwokata do tego typu sprawy z Wrocławia. Ponadto interesuje mnie jeszcze kilka informacji więc jeśli są tu osoby doświadczone w rozwodach to bardzo proszę o pomoc.

Wina- jak obecnie sądy orzekają o winie?

Uważam, że za rozpad naszego małżeństwa odpowiadamy oboje. Ani ja, ani on nie jesteśmy bez winy. Chcę kulturalnego rozwodu bez orzekania o winie. Wolałabym abyśmy nie prali brudów publicznie. Nie wyszło nam, rozstańmy się kulturalnie, dogadajmy się co do opieki nad synem.

Mąż uważa że to TYLKO moja wina bo go zdradziłam. Jego warunek: dostanę rozwód jeżeli napiszę że z mojej winy, inaczej nic z tego nie będzie. Powiedział że jak zrobię jak on chce to nie będzie żadnego prania brudów, sąd orzeknie moją winę, rozwód będzie szybki i bez awantur.
Czy on ma racje?

Koszt adwokata - jakie są koszty dobrego adwokata. Proszę o informację o kosztach całkowitych przy sprawie która pewnie trochę się pociągnie. Będzie to zapewne rozwód ale też podział majątku i z tym będą na pewno problemy. Prowadzimy z mężem firmę.

Czas trwania rozwodu - ile może trwać taka sprawa o rozwód a ile o podział majątku w sytuacji jeśli nie dojdziemy do porozumienia
07-31-2018, 10:36 PM
RE: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
(07-31-2018 10:29 PM)Griczkowska napisał(a):  Mąż uważa że to TYLKO moja wina bo go zdradziłam.
Czy on ma racje?

No ma jeśli zdradzałaś Confused
07-31-2018, 10:39 PM
Cvp: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
jeśli... świat nie jest czarno-biały, do zdrady dochodzi nie bez przyczyny
07-31-2018, 11:53 PM
Rozwód z orzekaniem o winie czy bez odpowiedź jak zwykle brzmi to zależy!

1. To zależy czy masz ochotę na przepychanki w sądzie i zrobienie z ex już na pewno śmiertelnego wroga do końca życia
2. Czy chcesz fundować dziecku ten cyrk
3. Czy masz pieniądze na dobrego adwokata

Zacznę od końca bo jest też pytanie o cennik adwokatów. Tak więc zdrada nie przesądza wcale, że rozwód będzie z twojej winy. Dobry adwokat od rozwodów zupełnie spokojnie ogarnie ci temat tak, że wina będzie wspólna a jeśli masz dobre dowody w sprawie to kto wie czy nie będzie jego. Ale taki adwokat kosztuje. Nie licz na to, że dobrze poprowadzi sprawę pierwszy lepszy adwokat którego wybierzesz jak wyszukasz w internecie adwokat rozwód Wrocław! takich adwokatów jest bardzo wielu ale prowadziwych specjistów wśród nich może kilku. Kwoty bywają różne nikt ci nie powie do czasu przedstawienia najmniejszych szczegółów sprawy. Jeśli adwokat podaje cenę przez telefon odpuść. Sprawa sprawie nie równa i specjaliści o tym wiedzą a także nie muszą łapać klienta mówiąc ceny przez telefon. Licz od 6 tys-8 tys w górę bo mąż będzie robił komplikacje tak jak piszesz a być może on też pójdzie do mądrego adwokata i dowie się, że to nie ma sensu. Niestety do niektórych to nie przemawia i robią na złość.

Podział majątku to kolejna bajka i kolejne koszty. Zacznij od postaw - znajdź dobrego adwokata i idź na poradę

Jak wybrać dobrego adwokata do rozwodu - najlepiej popytaj o opinie znajomych ale poźniej zweryfikuj je z opiniami w internecie! Kilka dobrych porad - krótki ale treściwy wpis

http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/

p.s
Tak czy siak wy się rozchodzicie ale dla dobra dzieci szybki i zgodny rozwód to jest najlepsza opcja...
08-01-2018, 12:05 AM
Po zdradzie to raczej trudno będzie aby rozwód nie był z twojej winy....
08-01-2018, 12:15 AM
No stety niestety w sądzie nie jest to takie jednoznaczne w życiu zresztą też nie.

Mąż regularnie stosuje przemoc fizyczną i psychiczną, jest hazardzistą i alkoholikiem, nie wraca na noc do domu. Są dowody na przemoc ale nie ma na zdradę. Żona - przykładna pani domu, bez nałogów, opiekuje się dziećmi - są dowody na zdradę. Z czyjej winy nastąpił rozpad małżeństwa?

Jest sporo artykułów na ten temat w internecie wystarczy poczytać
08-01-2018, 12:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2018 10:18 PM przez 888seven.)
Dokładnie np: http://www.adwokacirozwodowi.pl/jak-udow...alzenstwa/

Swoją drogą jak szukasz dobrego adwokata do rozwodu to autor czyli adwokat Paweł Borowski to jeden z najlepszych adwokatów od prawa rodzinnego we Wrocławiu
08-01-2018, 12:33 AM
(08-01-2018 12:20 AM)888seven napisał(a):  Swoją drogą jak szukasz dobrego adwokata do rozwodu to autor czyli adwokat Paweł Borowski to jeden z najlepszych adwokatów od prawa rodzinnego we Wrocławiu

Dziękuję za informację, właśnie słyszałam o nim wiele dobrego. Jak z cenami? Czy faktycznie rozwód z orzekaniem o winie rozpoczyna się od 6 tyś?
08-01-2018, 05:16 AM
Nie korzystałem z jego usług ale to dość znany adwokat we Wrocławiu
08-01-2018, 05:25 AM
Tak jeśli jest dobry to sobie go lepiej weź. Za kryzys w malzenstwie odpowiadaja zwykle dwie osoby. Za zdradę jedna i nie ma tu okolicznosci lagodzacych. Owszem twoj maz ma racje. Zdradzilas go i powinnas poniesc konsekwencje.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa