Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

5613 views

Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław

08-01-2018, 05:27 AM
RE: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
(08-01-2018 05:25 AM)Barkleyy napisał(a):  Za zdradę jedna i nie ma tu okolicznosci lagodzacych. Owszem twoj maz ma racje. Zdradzilas go i powinnas poniesc konsekwencje.

Patrząc po ludzku dokładnie tak, ale w sądzie to wygląda nieco inaczej. Wszystko zależy od "lini obrony" ustalonej z adwokatem
08-01-2018, 08:28 PM
Cvp: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
Za zdradę odpowiadają 2 strony, nie ma skutku bez przyczyny. Dla mnie odmowa seksu, psychiczne gnębienie, wpędzanie w kompleksy i poczucie winy jest przyczyną. Bez względu na płeć nikt nie powinien być linczowany bez poznania przyczyn i zapytania dlaczego doszło do zdrady.
Powtarzam NIE JESTEM BEZ WINY. Mąż też nie. Jego wina zaś inna aniżeli moja, a jednak jest...
08-01-2018, 09:37 PM
RE: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
Mój maz który zdradzal tez chce się rozstać w przyjaznej atmosferze... hahaha trzeba było się rozstać jak normalny człowiek a nie zdradzać a teraz przyjazni szukac z zoną...ciekawe co bys mowila gdzyby to on ciebie zdradzał.....

Mam adwokata walka nie będzie łatwa ale zdradę mu udowodnię, czy rozwód będzie tylko z jego winy to zobaczymy ale przynajmniej rodzina i jego mamusia w końcu się dowie, że nie jest taki krystaliczny jak myślą, a i być może nawej dziewczynie w przyszłości da do myślenia czy się wiązać z facetem który ma już za sobą rozwód z jego winy...
08-01-2018, 09:59 PM
Sytuacja prosta - jeśli on chce z Twojej winy to albo się na to godzisz i całe przedstawienie w sądzie łącznie z przesłuchaniem twojego kochanka i wyznawaniem innych nie fajnych spraw masz za sobą ale w perspektywie możesz mieć później utrzymywanie męża ( o ile coś na to wskazuje w sensie twoje możliwości zarobkowe są wyższe niż jego ) albo wpisujesz w google adwokat rozwód Wrocław, czytasz sobie opinie i wybierasz naprawdę dobrego adwokata no i zaczyna się proces.

Musisz mieć wówczas zabezpieczone pieniądze bo dobry adwokat to na początku pobierze od ciebie wynagrodzenie ale później będziesz płaciła jeszcze za każdą rozprawę, rozpraw może być dużo w zależności ilu będzie świadków, kwestie związane z opieką nad dzieckiem to też albo się dogadacie jak dorośli albo będziecie grali dobrem dziecka ( tak wiem obecnie to wykluczone ale podczas rozwodu wszystko się zmienia i nagle wszystkie chwyty są dozwolone ), później podział majątku tu kolejny duży wydatek, no jeszcze pewnie będzie apelacja w sprawie rozwodowej. Ogólnie parę lat z życia co jakiś czas stres przed rozprawą i to nie mały bo jak rozprawa się zbliża to już nie jesteś taka odważna jak dzisiaj bo pewnie teraz mówisz " inni dają radę dam i ja" a koszty rozwodu to nie tylko pieniądze dla adwokata ale też koszty twojej psychiki. Z dobrym adwokatem wiadomo lepiej, przygotuje do rozprawy, uspokoi powie co i jak ale jednak, w sądzie jest inaczej niż na filmach. Warto to wszysto brać pod uwagę.

Albo załatwiacie sprawę ugodowo, też bierzesz adwokata bo nigdy nie ma pewności, że druga strona do końca będzie fair lub sąd nie zrobi jakiejś niespodzianki ale wszystko idzie lepiej, szybciej i sprawniej.
08-01-2018, 10:05 PM
no jeśli mąż ma dobre dowody na zdradę to może nie będzie trwało tak długo Big Grin
08-01-2018, 10:14 PM
Wcale nie jest powiedziane, że tak będzie poczytaj

Czy jeśli mam dowody na zdradę żony / męża sąd orzeknie szybciej rozwód z jej / jego winy?
08-02-2018, 01:46 AM
Ale przecież skoro chcesz ugodę to co za problem masz zgodzić się na rozwód z twojej winy skoro to Ty zdradzulaas.... To że między wami się nie układało to nie był powód.
08-02-2018, 01:49 AM
Jeśli nie układa się w związku i proby ratowania nic nie dają ,to należy taki związek zakończyć a nie jak większość szukać ,,zamiennika ,,w trakcie trwania związku małżeńskiego ..w tej kwestii mam takie zdanie..jak się zdradzilo to trzeba wziasc honorowo na klatę ..konsekwencje.

Oczywiście adwokaci w sądzie działają cuda więc czasem słyszy się, że rozwód jest nawet z winy osoby która została zdradzona ale to już inna sprawa.
08-02-2018, 07:58 PM
Prawda jest taka, że wystarczy że przed sadem udowodnisz minimalna jego winę i masz wyrok albo że wina obywojga albo żadnego.
08-02-2018, 08:05 PM
Jeśli czujesz, ze wina nie byla po Twojej stronie, ze rozpad malzenstwa nastąpił wcześniej, zanim dopuscilas sie zdrady to walcz o to w sądzie. Jesli masz dowody zaniedbania Ciebie przez męża to jak najb.masz szansę na rozwod za porozumieniem stron. W poscie jest zbyt malo informacji.
Patrząc obiektywnie i przez pryzmat faktu zdrady jesli zdradziła to jestes winna rozpadowi tego małżeństwam także ale czy to była tylko wina jednej strony to rozstrzygnie sąd.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa