Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

844 views

Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław

08-04-2018, 09:19 PM
Cvp: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
Ciężko jest w sądzie udowodnić winę, zdarzają się przypadki, że nawet przy zdradzie sąd daje obopulną, ale większą szansę, że wygra ma osoba, która była zdradzana. Sam nie lubię kobiet, które w związku zdradzają, chociaż sam nie mając jeszcze przyklepanego rozwodu związałem się z kimś, tylko, że u mnie rozwód trwał prawie 3 lata, a od złożenia pozwu i pierwszej sprawy podobno można sobie układać życie. Moja rada, dogadajcie się bez sądu, tam tylko przyklepcie, po co sobie życie utrudniać, było minęło, jak są dzieci to nie ograniczaj spotkań z ojcem, a alimenty bierz uczciwe nie zawyżone, jak sporo kobiet robi.
08-04-2018, 11:46 PM
RE: Adwokat rozwód z orzekaniem o winie Wrocław
No nie wiem czy spotykanie się z nowym partnerem podczas rozwodu to jest dobry pomysł. Mój adwokat odradza, zwłaszcza jak rozwód z orzekaniem o winie bo wiadomo ludzie wtedy na siebie haków szukają, a jak udowodnisz ze zdjecia czy inne dowody są z daty przed złożeniem pozwu czy po . Problematyczna sprawa.
08-06-2018, 09:36 PM
Nawet masz na stronie tego adwokata z Wrocławia co go wcześniej polecali artykuł na ten temat http://www.adwokacirozwodowi.pl/czy-podc...partnerem/
08-07-2018, 02:05 AM
witajcie, zdecydowałam się także na rozwód. Daję sobie jeszcze chwilę do końca tego miesiąca na pozbieranie myśli i przygotowanie się do tego wszystkiego. Proszę o informacje jak właśnie przygotować się do rozwodu z orzekaniem o winie, nawet jeszcze przed wizytą u prawnika. Chodzi mi o takie wasze praktyczne porady z doświadczenia. Co byście zrobili inaczej, na co uważać?
08-07-2018, 05:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2018 05:21 AM przez Toplevel.)
Przecież wszystko jest w internecie wystarczy wpisać jak przygotować się do rozwodu i masz chociażby taki ładny artykuł

Rozwód z orzekaniem o winie jak się do niego przygotować jeszcze przed wizytą u adwokata
08-08-2018, 02:27 AM
Wpisz w google blog rozwód albo blog rozwodowy, poszukaj bloga jakiegoś dobrego adwokata i poczytaj abyś wiedziała ogólnie co i jak to podstawa
08-08-2018, 07:33 PM
Musisz się zastanowić ,jaki chcesz rozwod, czy z orzeczeniem o winie czy bez . Jeśli z orzeczeniem to bez prawnika raczej nie obejdzie się , żeby pomógł ci napisać pozew. Musicie razem z mężem zastanowić się :u kogo będą dzieci czy może opieka naprzemienna ; podział majątku może zrobicie sami bez awantur w sądzie o każdą łyżeczkę .
08-09-2018, 06:47 AM
Najlepiej do udać się do adwokata i to dobrego, wyspecjalizowanego w prawie rodzinnym. Jeżeli ciebie nie stać to możesz udać się do opieki społecznej tam są adwokaci którzy dają darmowe porady tylko wcześniej musisz się zapisać chyba że masz kartę dużej rodziny albo mąż ma założoną niebieską kartę możesz też wpisać w Google pozwy rozwodowe i też wszystkiego dowiesz
08-09-2018, 10:19 PM
Przemyśl czy na pewno chcesz rozwodu - na spokojnie, daj sobie kilka dni. Zastanow czy jestes juz gotowa na rozwod.Moze wystarczylaby separacja. Separacja to czasowe zawieszenie malzenstwa ,majace na celu podjecie proby wznowienia funkcjonowania malzenstwa.Przy separacji co wazne mozna zniesc wspolwlasnosc majatkowa,co jest barrdzo wazne takze w pewnych okolicznościach. Nie problem jest się rozwiesc sztuką jest coś zbudować i pomyśl nad dziećmi jeżeli je macie - jak to na nie wpłynie, czy jesteś w stanie przeprowadzić je tak przez tą sytuacje aby nie odbiło się to na nich. Pamiętaj jak źle to zrobisz to one mogą też mieć w przyszłości problemy ze zbudowaniem rodziny. To niesamowicie istotne. Oczywiście są sytuacje, że bycie w związku bardziej krzywdzi dzieci niż separacja czy nawet rozwód ( awantury, przemoc itd )

Jeśli nie widzisz już innego wyjścia i jesteś absolutnie pewna, że chcesz rozwodu to we Wrocławiu od spraw rodzinnych to najlepiej adwokat Paweł Borowski ewentualnie jak by się do niego nie dało wbić to mam jeszcze 2 sprawdzone nazwiska, napisz na prv opiszę wszystko co i jak.
08-10-2018, 08:37 AM
Otóż , żeby myśleć o rozwodzie musisz spełniać 2 przesłanki - 1) brak pożycia i osobne gospodarstwa domowe
Potem myslisz , czy chcesz pozew z orzeczeniem o winie czy bez . ( Orzeczenie daje ci możliwość starania się o alimenty w kryzysowej sytuacji , ale musisz udowodnić winę i wtedy adwokat by się przydał do napisania pozwu i rad)
Musisz w pozwie zaznaczyc alimenty wysokość , dzieci gdzie będą mieszkać itd

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa