Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

869 views

Adwokat sprawy rodzinne warszawa

01-26-2017, 07:00 AM
Adwokat sprawy rodzinne warszawa
cześć, poszukuję dobrego adwokata od spraw rodzinnych - mam poważy problem z żoną - ona chce rozwodu oraz odebrać mi dzieci. Sprawa jednak jest bardziej skomplikowana ponieważ moim zdaniem i nie tylko moim jest ona chora psychicznie, nie leczy się. Dobrze to ukrywa. Pochodzi z bogatego domu rodzice jej zasponsorują najlepszego prawnika. Ja mam ograniczone środki jednak nie oddam dzieci bez walki. Czy znajdzie się w Warszawie jakiś adwokat dobry ale nie bardzo drogi - bardzo was proszę o pilną pomoc. Już muszę iść się poradzić w kilku kwestiach.
02-09-2017, 07:23 PM
Cvp: Adwokat sprawy rodzinne warszawa
To, że twoim zdaniem jest chora psychicznie nic nie znaczy. Masz jakieś dowody?
02-09-2017, 07:35 PM
RE: Adwokat sprawy rodzinne warszawa
Niestety wiem w jakiej jesteś sytuacji bo byłam w podobnej. Mi się udało dostać rozwód z orzeczeniem o winie i dzieci są ze mną ale wiadomo w naszych sądach kobieta ma łatwiej. Musisz mieć dobre dowody, sami świadkowie są ważni ale najważniejsze są dowody. Na wszystko zbieraj. Jak się znęca nad tobą fizycznie czy psychicznie to też nie ma czego się wstydzić zbieraj dowody i działaj

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa