Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3555 views

Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna

06-17-2018, 12:30 AM
Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
witam,

Mam obligacje Getback za dość sporą kwotę, mam już dość śledzenia tego wszystkiego co się dzieje i chciałbym zlecić komuś aby nadzorował moją sprawę. Dodatkowo dziś się okazało, że CBA zatrzymało byłego prezesa więc chyba już najwyższy czas aby zająć się tematem. Czy możecie mi dać namiar na jakiegoś dobrego adwokata albo kancelarię adwokacką ewentualnie radcowską która dobrze zadba o moje interesy już teraz w postępowaniu układowym a później ewentualnie skieruje pozwy za misseling itd.
06-22-2018, 10:01 PM
RE: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
Mam podobny problem. W wielu miejscach jednak jeszcze piszą, że obecnie jest za wcześnie dawać sprawę do adwokata i teraz jest to strata kasy. Pewne sprawy muszą się jeszcze wyjaśnić prokuratura musi podziałać. Wiadomo, że do prawnika trzeba będzie iść ale chyba jeszcze chwila...?
06-23-2018, 07:41 AM
Cvp: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
Podobno są grupy na facebooku które jednoczą ludzi i zajmują się tym tematem, może lepiej poszukać tam odpowiedzi
06-25-2018, 10:18 PM
Tak są i jestem w nich od samego początku. W sensie w tej grupie która powstała jako pierwsza. Byłem na tych wszystkich spotkaniach w kancelarii którą polecali i to było zwykłe wyciąganie kasy od przerażonych ludzi. Kancelaria bez doświadczenia udawała wyspecjalizowaną w sprawach o których nie miała pojęcia, do tego jeszcze jak pokazali stawki jakie sobie życzą za "prowadzenie" sprawy to już człowiekowi ręce opadły. Doskonale wiedzieli, że na tym etapie nic nie mogą zrobić, ewentulnie założyć stowarzyszenie czy złożyć zawiadomienie do prokuratury i za to sobie zażyczyli po 2500zł od osoby plus później miesięczy abonament itd. Całkowicie stracili dla mnie wiarygodność. Teraz na tych grupach to już jest całkowity cyrk bo co chwile wbijają tam trole kancelarii i rzucają dziwne informcję. Trudna sprawa jest bo faktycznie mało kto ma doświadczenie wcześniej takiej afery obligacji Getback nie było - dlatego szukam kogoś kto do sprawy podejdzie z głową a nie jedynie po to aby zgromadzić mu jak największą grupę osób którą bedzie można wydoić na kase.
07-03-2018, 11:56 PM
Większą grupę osób obsługuje Sosnowski adwokaci i radcowie prawni http://www.kancelariaobligatariuszy.pl - wybiorę się do nich na konsultacje pytanie czy nie jest jeszcze za wcześnie na takie kroki bo niby co taka kancelaria teraz może zrobić?
07-04-2018, 05:53 PM
Też myślałem o nich podobno od początku do sprawy podchodzi uczciwie. Nie wiesz jakie stawki?
07-04-2018, 09:53 PM
Jeszcze nie wiem dokładnie ale przede wszystkim nie wymyślają jakiś umów, abonamentów, nie doją już na starcie - tylko rozliczają się chyba za czynności . Dość sporo osób z grupy z Warszawy u nich było z tematem opinie w danych sprawach, reklamacji czy tam zawiadomienia do prokuratury. Trudno mi powiedzieć teraz coś więcej. W przyszłym tygodniu tam będę to ewentualnie po wizycie wszytko opiszę
07-07-2018, 01:36 AM
RE: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
witam Panowie u mnie też inwestycja na grubo 2 mieszkania w Warszawie spokojnie. Nie zamierzam już biernie czekać - chcę działać może w grupie nawet. Jestem też zainteresowany tą właśnie kancelarią. Mam parę osób które zainwestowały trochę więcej, być może uda się wynegocjować w kancelarii dobre warunki współpracy. Napisałem do Was na prv zobaczcie skrzynki.
07-07-2018, 01:42 AM
Sytuacja wygląda tak, że obecnie nie ma co negocjować dalszych warunków. Te kancelarie co wymyślalą jakieś warunki już teraz a przede wszystkim abonamenty to są kancelarie które chcą wydoić wszystkich z afery Getback. Teraz to taka kancelaria musi a) dobrze załatwić sprawę reklamacji b ) przygotować dobre zawiadomienie do prokuratury c) sprawdzić jakie kto ma dowody, powiedzieć które są dobre ewentualnie co jeszcze zgromadzić. To się spiszą i później można iść dalej z tematem
07-07-2018, 06:27 AM
Czy są gdzieś w internecie wzory reklamacji i zawiadomienia do prokuratury z sprawie obligacji getback?

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa