Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

303 views

Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna

07-07-2018, 08:55 PM
Cvp: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
Chcesz samodzielnie brać się za takie sprawy? To wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Jak to piszą na grupach " opisz co się stało" - bo do prokuratury i w reklamacji aby wiedzieli że sprawa jest poważna zgłaszasz nie tylko misseling - tak mi mówił prawnik. Jestem już po rozmowach z tą kancelarią i misseling w przypadku Getbacku to tylko jeden ich zarzut a formułują ich kilka - ogólnie zapisałem sobie, że tam jeszcze trzeba wskazać jakiś delikt. Oprócz misselingu podali mi, że także trzeba przenalaizować sprawę czy doszło w danym przypadku do doradztwa inwestycyjnego i jeśli tak było czy to doradztwo było realizowane odpowiednio czyli chyba między innymi czy był odpowiednio realizowany przez licencjonowanego doradcę który odpowiednio dobrał produkty pod klienta a nie wciskał mu co leciało byleby zarobić na prowizji!

Z tego co wiem to ta kancelaria też będzie szła w kierunku udowodnienia, że to doradztwo było realizowane wadliwie.

Tak więc i reklamacja i zawiadomienie do prokuratury to są bardzo ważne sprawy które trzeba zrobić dobrze od początku do końca jak chcesz później walczyć o odszkodowanie i polecam wam kierować się z tym do prawnika i to dobrego wyspecjalizowanego tak jak właśnie ten Sosnowski adwokaci i radcowie.

Dzwoniłem po kilku kancelariach i wszyscy tylko misseling a poźniej o kasie a tylko ta kancelaria sensownie wszystko wytłumaczyła i przedstawiła mi sprawę tak wieloaspektowo
07-07-2018, 10:14 PM
Cvp: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
No raczej takie doradztwo odpowiednio realizowane nie było skoro jest bardzo wiele osób poszkodowanych starszych. Przecież mówi się, że namawiali osoby w podeszłym wieku, do zerwania bezpiecznych lokat i zainwestowania całych kwot w obligacje GetBacku. Pośrednicy zapewniali też, że to bardzo bezpieczne papiery i porównywali je z lokatami. więc to chyba jawne oszustwo jest
07-08-2018, 02:26 AM
RE: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
(07-07-2018 08:55 PM)Melesisi napisał(a):  Jestem już po rozmowach z tą kancelarią i misseling w przypadku Getbacku to tylko jeden ich zarzut a formułują ich kilka - ogólnie zapisałem sobie, że tam jeszcze trzeba wskazać jakiś delikt. Oprócz misselingu podali mi, że także trzeba przenalaizować sprawę czy doszło w danym przypadku do doradztwa inwestycyjnego i jeśli tak było czy to doradztwo było realizowane odpowiednio czyli chyba między innymi czy był odpowiednio realizowany przez licencjonowanego doradcę który odpowiednio dobrał produkty pod klienta a nie wciskał mu co leciało byleby zarobić na prowizji!

Ja już zleciłem im sprawę zdalnie. Wysłałem do nich dokumenty to oprócz tego jeszcze w analizie mi napisali, że jest kwestia czy w tej usłudze doradztwa firma inwestycyjna działała a najlepszym interesie klienta czy nie doszło do konfilktu interesów w przypadku gdy dostawali kasę od emitenta
07-10-2018, 05:58 AM
RE: Afera Obligacje Getback - kancelarie pomoc prawna
(07-08-2018 02:26 AM)Blu56 napisał(a):  Ja już zleciłem im sprawę zdalnie. ]

Napisałem do ciebie na skrzynkę prv proszę zerknij. Jadę jutro z moimi dokumentami i mam jeszcze kilka pytań

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa