Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2375 views

Analiza umowy deweloperskiej w Warszawie

12-02-2016, 07:05 AM
Analiza umowy deweloperskiej w Warszawie
Poszukuję biura prawnego, adwokata, radcy prawnego w każdym razie dobrego specjalisty który dokona analizy umowy deweloperskiej. Chodzi mi głównie o analizę zapisów które mogą się okazać niekorzystne w przyszłości. Czy ktoś mogłby mi polecić sprawdzonego prawnika oraz jaki jest koszt takiego sprawdzenie umowy deweloperskiej?
12-02-2016, 07:28 AM
Cvp: Analiza umowy deweloperskiej w Warszawie
Analiza takiej umowy to nic szczególnie skomplikowanego dlatego wpisz sobie najlepiej w google umowa deweloperska prawnik Warszawa i zobacz co wyświetli. Tylko patrz na oferty adwokatów czy radców prawnych a nie biur prawnych co robią za 50-200zł bo takie opinie to jak nie opinie itp. Lepiej wydać parę złotych więcej i spać spokojnie zwłaszcza, że wydatek nie mały. Poczytaj też w internecie opinie o danym deweloperze.
12-02-2016, 07:49 AM
Za 200zł to już adwokat też Ci zrobi
12-02-2016, 07:55 AM
RE: Analiza umowy deweloperskiej w Warszawie
Brać i to najlepszego jaki jest! Moja siostra jest po wygranej sprawie z deweloperem. Z jednej strony miała szczęście, że wygrała a z drugiej ilość nerwów jaką ją to kosztowało to już osobna sprawa. Wszystkiego tego by uniknęła gdyby zainwestowała w dobrego prawnika a nie w przypadkowego do którego się zwróciła po analizę umowy ale przynajmniej wyciągnęła wnioski i do sądu już zatrudniła dobrego adwokata
12-02-2016, 08:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2016 08:11 AM przez Retry.)
Za 200zł dobry specjalista to wam może szybką poradę dać a nie robić analizę umowy. Wiem bo sam kiedyś zleciłem takie coś najpierw za 200 a poźniej u fachowca specjalisty w temacie za 700 ale różnica byłą warta tych pieniędzy.
12-02-2016, 08:13 AM
Nie rozumiem ludzi którzy wydają 500 tyś a szukają oszczędności rzędu 500zł tak naprawdę płacąc za swój spokojny sen
12-04-2016, 03:34 AM
Sorry, że się wtrącę ale czy możecie dać konkretny namiar na kogoś Smile - trochę podzwoniłem - jedni chcą 200 inni 1000zł - tak naprawdę to nie robi mi różnicy te parę stówek - chcę mieć po prostu dobrze i fachowo zrobione.
12-04-2016, 07:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2016 07:29 AM przez Retry.)
Polecam tą kancelarię - oni robili mi opinie i moim zdaniem była dobra - opisali mi punkty które powinienem negocjować z deweloperem i dlaczego. Przydała się. http://www.sprawyzdeweloperami.pl

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa