Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1701 views

Bezprawne ograniczanie przez żonę kontaktu z dziećmi

07-10-2016, 02:10 AM
Bezprawne ograniczanie przez żonę kontaktu z dziećmi
W czasie mojego kontraktu (pracuję za granicą) żona załozyła mi sprawę w sądzie o alimenty, jednocześnie korzystając z konta. Po powrocie nie mogę się z nią porozumieć. Nie chce rozmawiać. Mieszkam teraz u matki w innym mieście, a żona utrudnia mi kontakty z dziećmi. Nie pozwala na przywiezienie ich do babci nawet na krótkie wakacje. Nie mamy rozwodu, separacji. Nie odbyła sie jeszce żadna sprawa o alimenty. Żona jest bardzo agresywna w stosunku do mnie. Nie wiem gdzie mam szukac pomocy, żeby móc bez problemu spędzic z dziećmi troche czasu. mam di nich takie samo prawo jak żona. Proszę o pomoc.
07-10-2016, 03:13 AM
Cvp: Bezprawne ograniczanie przez żonę kontaktu z dziećmi
Załóż sprawę w Sądzie Rodzinnym o wyznaczenie kontaktów z dziećmi skoro z małżonką dogadać się nie możesz.
07-18-2016, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-18-2016 08:05 PM przez Jaro222.)
ok czyli potrzebuję do tego prawnika czy są gdzieś jakieś wzory w internecie. Możesz napisać mi coś więcej bardziej szczegółowo? do jakiego prawnika najlepiej się zgłosić radca prawny ? adwokat?
07-18-2016, 08:10 PM
Tak potrzebujesz adwokata zdecydowanie jeśli chcesz sprawy uregulować porządnie. Czy to będzie adwokat czy radca prawny to w sumie nie ma znaczenia byleby specjalizował się w sprawach rodzinnych. Tu masz dobry blog adwokata z Wrocławia - http://www.blog-adwokatpawelborowski.pl/...d-dziecmi/

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa