Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

392 views

Dobra kancelaria Antywindykacja Warszawa

08-08-2018, 02:25 AM
Dobra kancelaria Antywindykacja Warszawa
Jakiś czas temu był wątek o wypowiedzeniu przez bank umowy o kredyt hipoteczny i była tam mowa, że jakaś kancelaria antywindykacyjna z Warszawy pomogła w sprawie. Mam właśnie taki problem i poszukuję namiarów czy jest ktoś w stanie pomoc
09-01-2018, 06:43 AM
Cvp: Dobra kancelaria Antywindykacja Warszawa
Ja w podobnym temacie. Prosze o rade na temat pożyczek chwilowek. Zaczeło sie od jednej w tej chwili jest ich 5 sa to chwilowki i parabanki laczna kwota 36 tys , na poczatku splacalam jedna zaciagajac druga i tak wpadlam .trwa to 3 lata juz w tej chwili juz nie daje rady tego wszystkiego splacic. Moje zarobki to 600 zl udokumentowane i 900 zl nieudokumentowane, czy ktos moze mi pomoc rozwiazac ta sytuacje?
09-17-2018, 09:10 PM
Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju wypowiedzenia umowy kredytów przez banki czy też pozwy za kredyty chwilówki należy się wybrać do dobrej kancelarii adwokackiej lub radców prawnych. Firm oferujących antywindykację jest obecnie na rynku bardzo wiele ale ich działania są różne. Oczywiście nie mówię, że wszystkie są złe ale są prowadzone przez osoby które nie są prawnikami w formie spółek z o.o. a to oznacza, że jeśli taka firma zrobi coś źle w sprawie - np w jakiś sposób doprowadzi do uznania długu to nie możecie się domagać od nich jakiegokolwiek odszkodowania i wówczas nawet dobry prawnik który zna się na sprawie już nie pomoże. Tak więc jeśli już decydujecie się na walkę z bankiem lub parabankiem albo innymi chwilówkami to najlepiej z dobrym adwokatem bo te sprawy są bardzo delikatne
09-26-2018, 02:15 AM
RE: Dobra kancelaria Antywindykacja Warszawa
Podajcie mi proszę namiar na jakąś dobrą kancelarię od antywindykacji - sprawa wygląda tak, że bank wypowiedział umowę kredytu na prawie 112.000zł i nie za bardzo wiemy jak sobie z tym poradzić
10-16-2018, 07:47 AM
Może zobacz tą kancelarię http://antywindykacyjnakancelaria.pl - jest to kancelaria adwokacka która specjalizuje się w takich problemach i walce z bankami, na ich stronie opisują podobne do twojego przypadki
10-16-2018, 09:59 PM
Jak już bank wypowie umowę to nie pomoże ani adwokat ani radca prawny ani tym bardziej jakaś firma która niby specjalizuje się w antywindykacji których teraz na rynku są setki

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa