Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

967 views

Dobry Adwokat Dzierżoniów

05-15-2018, 11:58 PM
Dobry Adwokat Dzierżoniów
dzień dobry. Sprawa jest dość nietypowa. Potrzebuję namiary na dobrego adwokata lub kancelarię adwokacką w Dzierżoniowie, Bielawie może Świdnicy lub gdzieś blisko. Muszę wynająć kogoś naprawdę dobrego dla mojej siostry.

Jej mąż uzależnił ją kompletnie od siebie. Do tego znęca się nad nią jak się okazało ostatnio nie tylko psychicznie ale też fizycznie, mają 3 małych dzieci najstarsze prawie 6 lat.

Powiedział jej, że jeśli odejdzie to zabierze jej dzieci oraz majątek. Ona jest strzępkiem nerwów. Boimy się, że coś sobie zrobi. Udało się ją przekonać aby złożyła pozew rozwodowy. Potrzebuję prawnika na miejscu który pociągnie sprawnie tą sprawę ponieważ ja mieszkam w Katowicach i nie znam lokalnych prawników pilnie potrzebuje namiary.
05-16-2018, 12:06 AM
Cvp: Dobry Adwokat Dzierżoniów
Masz tu namiar na jednego z najlepszych adwokatów w okolicy http://www.adwokacirozwodowi.pl . Pamiętaj, że nikogo jednak nie zmusisz do rozwodu nawet jeśli jest uzależniony od męża tyrana. Jak kobieta nie chce to nawet najlepszy adwokat nie pomoże
05-16-2018, 12:45 AM
RE: Dobry Adwokat Dzierżoniów
Dziękuję za namiar, jesteś już 2 osobą która mi poleca tą kancelarię. Ale ona jest zdecydowana tylko cieżko z nią się rozmawia bo jest wykończona psychicznie, nie ma tej siły rozpędowej i determinacji bo jest zastraszona. Dodatkowo teraz została przeciwko niemu założona sprawa karna o znęcanie się więc sytuacja może być jeszcze bardziej trudna.
05-16-2018, 12:48 AM
Adwokat za siostrę rozwodu nie zrobi. Jak sprawa karna to trzeba zbierać dowody, porozmawiać ze świadkami. Musisz jej zapewnić realne wsparcie samo zapłacenie za adwokata może to być za mało choć oczywiście Borowski to bardzo dobry adwokat i na pewno najlepszy wybór do takiej sprawy
05-16-2018, 12:54 AM
Ja to wszystko wiem bo już z nią byłem u jednej Pani adwokat we Wrocławiu aby wstępnie porozmawiać o sprawie. Ale jak ona zaczęła o tym wszystkim opowiadać, tym swoim tonem głosu odpowiednio wszystko wyolbrzymiać to aż mi się odechciało a co dopiero siostrze. Później poszedłem sam u siebie w Katowicach do innego adwokata to opowiedział to samo ale zupełnie inaczej od razu było widać doświadczonego adwokata z zapałałem do pracy a nie zmuszaną do pracy prawie za karę panią adwokat. Dlatego teraz pytam o dobrego prawnika który ma dobre kwalifikacje ale też odpowiednie podejście do klienta który przychodzi do niego z dużym życiowym problemem
05-16-2018, 12:58 AM
Bardzo ciekawą kwestię poruszyłeś podejście adwokatów do klienta. Bardzo często adwokat może jest i dobry w prowadzeniu sprawy ale swojego klienta tylko jako krowę dojną, nie wytłumaczy, nie objaśni, nie przygotuje do sprawy bo po co przecież on wie co robić a klient i tak ma siedzieć cicho. Ale taki radca prawny czy adwokat nie zdaje sobie nawet sprawy jak bardzo klient potrzebuje rozmowy i wytłumczenia mu jakie są plusy oraz minusy danej sytuacji. To bardzo uspokaja. Polecam właśnie poszukać takiego adwokata lub nawet radcy prawnego z odpowiednim podejściem dla siostry to wtedy sprawy pójdą łatwiej tym bardziej jak ma być jeszcze najpierw sprawa karna
05-16-2018, 01:00 AM
Borowski pomoże na pewno. Siostrę wyślij do psychologa - jeśli jest ofiarą przemocy domowej to z pewnością psycholog trochę pomoże. Będzie musiała mieć dużo siły aby przez to przejść zwłaszcza jak są dzieci i maż psychopata
05-16-2018, 01:02 AM
Psycholog dokładnie, wyczuj czy facet nie ma kochanki jeśli tak to detektyw bo siostra pewnie sama nie ma siły grzebać mu w telefonie a poza tym to ryzykowne jak gość psychol to jeszcze ją pobije. Niech w miarę możliwości kobieta zbiera dowody to sprawa pójdzie łatwiej
05-16-2018, 01:03 AM
Dziękuję. Umówiłem już wizytę. Jakie dowody są najlepsze waszym zdaniem do sądu. Czy da się coś zrobić aby taki proces poszedł szybciej?
05-16-2018, 01:05 AM
Wcale nie jest powiedziane, że to będzie trwało długo. Wszystko zależy jak bardzo mąż będzie utrudniał i jakie dowody będą w sprawie. Być może sprawa karna da mu do myślenia. W internecie masz pełno artykułów na ten temat np http://www.adwokatrodzinny.katowice.pl/2...du-dowody/

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa