Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

321 views

Dobry adwokat Kraków

11-04-2017, 06:47 AM
Dobry adwokat Kraków
Poszukuję namiary na dobrego adwokata w Krakowie, proszę o polecenie jakiegoś dobrego specjalisty lub kancelarii adwokackiej?
11-07-2017, 03:02 AM
Cvp: Dobry adwokat Kraków
Wstępnie poczytaj sobie ten artykuł jeszcze zanim pójdziesz do adwokata http://www.blog.wybierzprawnika.com/adwo...-katowice/
11-07-2017, 08:01 AM
Dobry wpis, sama prawda
11-11-2017, 10:27 AM
Trudno o dobrego adwokata, jeszcze trudniej zlokalizować dobrego adwokata na forach w internecie. Jak wpisałam adwokat kraków opinie to fakt wątków sporo ale wszystkie wpisy to reklama adwokatów. Nie ufam. Zaraz pewnie i w tym wątku będzie podobnie
11-12-2017, 02:04 AM
No dokładnie mam takie samo wrażenie, ciągle powtarzają się te same nazwiska pisane jakby na zamówienie ale doradzcie w jaki sposób wybrać dobrego adwokata jeśli nigdy nie korzystałam z pomocy prawnika, moi znajomi raczej też nie - kogo zapytać? w Radzie Adwokackiej?
11-12-2017, 02:22 AM
RE: Dobry adwokat Kraków
Myślę, że dobrym początkiem poszukiwań jest przeczytanie tego wpisu - jak Ci się nasuną jakieś pytania po lekturze to zadaj je tutaj spróbujemy pomoc

(11-07-2017 03:02 AM)Deivvis napisał(a):  Wstępnie poczytaj sobie ten artykuł jeszcze zanim pójdziesz do adwokata http://www.blog.wybierzprawnika.com/adwo...-katowice/
11-12-2017, 03:39 AM
Przede wszystkim jak szukasz " dobrego adwokata w Krakowie " to musisz dodać jeszcze jedną ważną informację a mianowicie do jakiej sprawy. Nie ma dobrych adwokatów od wszystkiego - jeśli rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem to szukasz od spraw rodzinnych - jeśli sprawa karna to wiadomo, jeśli spadki to szukaj specjalisty od prawa spadkowego. Jeśli pytanie jest zadane w taki sposób jak obecnie to ktoś może Ci podpowiedzieć, że zna dobrego adwokata i robił mu sprawę ale być może była to sprawa z prawa pracy a ty szukasz do rozwodu a wówczas może sie okazać, że nie będzie to dobry wybór
11-12-2017, 04:14 AM
Ja właśnie tak sobie szukałam adwokata z Krakowa na forum, wybrałam sobie adwokatke która miała super opinie, każdy polecał nawet podawali numer telefonu. Poszłam zleciłam sprawę. Rozwód z orzekaniem o winie, płatność z góry 7,5 tyś. Mówie no dobra to zapłacę jak adwokatka z wyższej półki to musi się cenić. I co ta współpraca to był jakiś koszmar, nie robiła w mojej sprawie nic, aż sędzia się prawie śmiał. Dopiero jak zmieniłam adwokata to sprawa się odmieniła - niestety kolejnemu adwokatowi musiałam zapłacić podobną kwotę a ta pierwsza adwokatka zwróciła mi tylko połowę ale nie miałam siły już się szarpać jeszcze z adwokatem jak miałam rozwód, podział majątku i jeszcze alimenty na głowie
11-12-2017, 07:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2017 07:12 AM przez Sayit.)
(11-12-2017 04:14 AM)Kristilla napisał(a):  Dopiero jak zmieniłam adwokata to sprawa się odmieniła - niestety kolejnemu adwokatowi musiałam zapłacić podobną kwotę a ta pierwsza adwokatka zwróciła mi tylko połowę ale nie miałam siły już się szarpać jeszcze z adwokatem jak miałam rozwód, podział majątku i jeszcze alimenty na głowie

Ja także poszukuje właśnie adwokata który poprowadzi dla mnie dobrze sprawę o rozwód, alimenty i podział majątku - musi być bardzo dobry bo zapowiada się duży spór. Jak odnalazłaś tego dobrego adwokata? Czy możesz podać mi tu namiar na niego. Będę bardzo wdzięczna. Mam odłożone pieniądze bo wiem, że sprawa tania nie będzie ale nie aż tyle aby płacić najpierw jednemu a później drugiemu jeszcze
11-13-2017, 02:58 AM
Jeśli chodzi o mnie to żadne forum ani internet mi nie pomogły tylko przypadek. Jak byłam na rozprawie to spotkałam w sądzie kobietę którą znam z widzenia z mojego osiedla. Okazało się, że jest protokolantką w sądzie i popytałam po prostu który adwokat jest dobry. Skoro ona siedzi cały czas i widzi jak sprawy prowadzą to powinna wiedzieć. No i faktycznie wskazała mi super adwokata. Nie będę tu podawała nazwiska bo tak jak pisałam wybieranie adwokata przez formum to jest zła opcja. Wysłałam info w wiadomości prywatnej.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa