Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

7098 views

Dobry adwokat Kraków

11-13-2017,
Cvp: Dobry adwokat Kraków
Ja też bardzo proszę o namiar może być na prv
04-05-2019,
Cvp: Dobry adwokat Kraków
Potrzebuje dobrego adwokata w Krakowie, jakies podpowiedzi - rozwód alimenty i podział majątku. Sprawę mam za kilka dni wiec pilnie. Co może kazać sąd na sprawie rozwodowej i przy okazji podwyższenie alimentów? Wiem, że może zarządać wyciągu z konta, przesłuchać świadków, ale co jeszcze? Czy może zarządać np. wyciągu z konta partnerki z którą mieszkam? Jakie wy mieliście niecodzienne żądania ze strony sądu, albo co chcieliście, aby sąd dla was uzyskał i jak to wyszło?
04-05-2019,
RE: Dobry adwokat Kraków
Od pracodawcy będziesz musial miec zaświadczenie o zarobkach z ostatnich 3 miesięcy. Ale musisz księgowej powiedzieć Że to na sprawę rozwodowa. Ja dostałem taki "wyciąg" na 3 strony, A4. Ja miałem rozwód we wrześniu. A w czerwcu, lipcu i sierpniu miałem bardzo dużo nadgodzin (setek) Sedzina myślała że tyle zarabiam cały czas. Tłumaczyłem że to nadgodziny i tak nie będzie cały czas. Wyszczególnione było że za nadgodziny miałem więcej niż podstawę wypłaty. Ale tłumaczenia nie było. Dopiero jak wziąłem adwokata to mnie z tego wyciągnął Kancelaria Migas http://www.migas-adwokat.pl.

Skocz do: