Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3530 views

Dobry adwokat rodzinny we Wrocławiu

08-06-2016, 09:52 AM
Dobry adwokat rodzinny we Wrocławiu
Poszukuję bardzo dobrego adwokata do spraw rodzinnych - rozwód, podział majątku oraz uregulowanie spraw alimentacyjnych. Moja przyjaciółka po wielu latach małżeństwa z tyranem który niszczył ją psychicznie zdobyła się na odwagę i planuje rozwód. Sama nie da rady potrzebuje pomocy bo on jej nie da zgodny na rozwód i będzie robił wszystko aby przeżyła to jak najgorzej. Nie jest to osoba majętna - zarabia ok 3 tyś i ma na utrzymaniu 2 dzieci więc adwokat nie może też być bardzo drogi. Najlepiej jak by była możliwość płatności w ratach. Proszę o namiary do kogo we Wrocławiu najlepiej się zgłosić z taką sprawą.
08-07-2016, 06:41 AM
Cvp: Dobry adwokat rodzinny we Wrocławiu
Z tymi sprawami to adw. Paweł Borowski, temat wałkowany już wielokrotnie - sporo osób reprezentował nikt nie narzekał.
08-07-2016, 06:48 AM
Tak słyszałam o Borowskim, że dobry do tych spraw. Nawet dzwoniłam do kancelarii ale jest teraz na urlopie a sekretarka nie była w stanie podać ceny przez telefon. Obawiam się czy jak jest tak polecany czy czasami nie będzie za drogi. Ile takie sprawy mogą kosztować i czy u adwokatów można płacić ratami np za złożenie pozwu a poźniej za rozprawy czy jakoś w ten sposób?
08-07-2016, 06:52 AM
Teraz na rynku adwokatów i radców prawnych konkurencja jest ogromna więc pewnie co do płatności w ratach Ty lub koleżanka się dogadacie
08-09-2016, 09:00 AM
Żaden konkretny adwokat nie poda ci ceny przez telefon chyba, że jest to jakaś sztampowa sprawa a rozwód gdzie są dzieci i brak zgodności stron do takich nie należy. Standardowo odbywa się to tak, że idziesz na "poradę" gdzie przedstawiasz dokumenty opisujesz jak wygląda sytuacja, adwokat analizuje temat i mowi ci co można robić a czego powinno się unikać. dowiadujesz sie wówczas też ile będzie cie kosztowała jego praca.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa