Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1948 views

Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia

04-08-2018, 12:49 AM
Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia
Muszę Was poprosić o radę. Mój cudowny mąż, książę na białym koniu-o którego komfort i szczęście z godnym gejszy zawzięciem starania czynilam, jak w tym poradniku z 1955 roku, zapewne znalazł nowszy model i doszedł do wniosku,że rodzina z niepełnosprawnym synem i niepracującą ,opiekującą się nim żoną jest zbędnym luksusem- dąży do rozwodu. a z atmosfery, zachowania i argumentów śmiem wysnuć domniemanie-że z mojej winy…

Potrzebny mi zawzięty, skuteczny o dobrej opinii w rozwodach i prawie rodzinnym prawnik, jako,że mąż ma zaplecze prawnicze w sporej firmie znajomych solidne i puści mnie boso jak się nie ogarnę… miejsce akcji Świdnica woj. dolnośląskie
04-08-2018, 12:52 AM
Cvp: Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia
Poszukaj dobrego adwokata. Będzie dobrze wygrasz. Pomocne informacje http://www.rozwod24.info/adwokat-rozwod/...-o-rozwod/
04-08-2018, 01:44 AM
Jeśli sytuacja jest naprawdę taka, jak ją opisujesz, nie jest potrzebny ci żaden adwokat ... mądry sędzia i prawo będą po twojej stronie. Wygraną masz, jak w banku!
04-08-2018, 01:45 AM
Fajnie się "to" czytało, az czuje niedosyt tego niestety dramatu. Twoja lekkosc pióra świadczy o wysokiej inteligencji. Poradzisz sobie bez prawnikow... ale nie odradzam.
04-08-2018, 01:47 AM
Z pierwszą częścią zgadzam się jak najbardziej. Inteligentna bestia. Ale skoro mąż ma znajomych prawników to i ona koniecznie musi mieć swojego. Walczy między innymi o dobro dziecka. Brak prawnika, to moim zdaniem zbyt duże ryzyko. A skutki są wieloletnie
04-08-2018, 01:48 AM
Nie poradzi sobie bez adwokata , jeżeli szanowny mąż ma dobrych.
04-08-2018, 02:27 AM
RE: Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia
To ja ci od razu powiem, że nie licz na sędziego nie licz na to że przedstawisz dowody i będzie wszystko super jak on ma dobrych prawników. Oni w sądzie wszystko tak potrafią zamieszać że później sam nie wiesz co jest prawdą a co nie. Musisz mieć też dobrego adwokata najlepiej specjalistę od rozwodów
04-08-2018, 02:28 AM
RE: Dobry i skuteczny adwokat lub radca prawny Świdnica k. Wrocławia
Ale ja właśnie chcę adwokata. Czekam na Wasze opinie o dobrych adwokatach ze Świdnicy albo ewentualnie z Wrocławia
04-08-2018, 02:32 AM
ADW. PAWEŁ BOROWSKI jeden z najlepszych adwokatów we Wrocławiu od spraw rodzinnych. Myślę, że jak go weźmiesz to będzie dobrze. taraj się o alimenty tez dla siebie masz dziecko niepełnosprawne i nie możesz iść do pracy...

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa