Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

237 views

Ile trwa rozwód z orzekaniem o winie?

08-15-2018, 08:16 PM
Ile trwa rozwód z orzekaniem o winie?
Generalnie od złożenia pozwu minęło pół roku, odbyły się cztery sprawy (na dwóch ostatnich nawet mój małżonek się pojawił), ale to nadal nie koniec - 27 września kolejna rozprawa.... A ja już jestem tym naprawdę wykończona. Ile to może trwać ? Jak było u Was ? Potrzebuję pocieszenia, że to się niebawem skończy... Dodam tylko, że nie mamy wspólnego majątku, ponieważ mieliśmy rozdzielność, mamy dwie córki z którymi mąż nie ma kontaktu z własnej woli o czym powiedział ostatnio przed sądem.
08-16-2018, 07:02 PM
Cvp: Ile trwa rozwód z orzekaniem o winie?
No ja miałem 6 spraw rozwodowych. Na dwóch byłej nie było. Miałem złego adwokata który nie zrobił nic, kompletnie nic. Pozew rozwodowy złożyłem ja bez orzekania o winie. Była natomiast co rozprawę zmieniała zdanie co do rozwodu: a to nie chce rozwodu, a to tylko i wyłącznie z orzeczeniem o mojej winie albo po prostu rodowód tylko wyższe alimenty. Na ostatniej rozprawie dostałem rozwód bez winy, alimenty po 700zl.
08-16-2018, 08:19 PM
RE: Ile trwa rozwód z orzekaniem o winie?
Ja mam z orzeczeniem o jego winie ...do dziecka sie nie odzywa sprawe zalozylam w listopadzie zeszlego roku. Mialam dopiero dwie rozprawy. Adwokat mowi ze specjalnie takk wydluzaja sedziowie zeby nas tym czekaniem wkurzyc zebysmy jak najszybciej sie dogadali.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa