Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

360 views

Ile trwa sprawa o podział majątku?

08-14-2018, 07:35 AM
Ile trwa sprawa o podział majątku?
Jak długo ciągnęła się Wasza sprawa o podział majątku?Jak długo można odwoływać rozprawy ze względu nie stawiania się świadka?
08-14-2018, 06:13 PM
Cvp: Ile trwa sprawa o podział majątku?
Już 18 miesięcy temu złożyłem papiery do sądu i nadal cisza
08-14-2018, 10:21 PM
U mnie prawie cztery lata. Jak były mąż się nie odwołuje to sąd wyznacza długie terminy. Na początku były sprawy w odstępach co dwa miesiące a teraz ze względu na to iż podział jest bardzo trudny to jedna sprawa raz do roku
08-15-2018, 08:11 AM
RE: Ile trwa sprawa o podział majątku?
Podpinam się pod temat. Chce się was też zapytać o podział majątku z jednoosobowej działalności gospodarczej. Co wylicza się w jej majątek. Czy można ustalić wartość takiej działalności na podstawie dochodu? Czy raczej na podstawie tylko środków trwałych.Zaznaczam, że sam zasuwam naście godzin dziennie by ten status utrzymać. By to zrobić posiadam tylko auto w leasingu i małe wynajmowane biuro w którym własnymi siłami wytężam umysł by coś zarobić.
08-15-2018, 08:12 PM
Działalność jeżeli była założona w trakcie trwania małżeństwa jest do podziału. Dochód jest wyliczany na podstawie bilansów, zeznań podatkowych. Ale jak sąd do tego podejdzie to różnie bywa.
08-16-2018, 07:04 PM
Ja się sądzę drugi rok.Sprawy mam co 3 miesiące a ostatnio nawet co miesiąc.Była podała świadka (nie mam pojęcia co to za jeden)co nie przychodzi a sąd odwołuje za każdym razem.Bo to jej świadek a oni wnioskują,że on bardzo dużo wniesie do sprawy i tak w koło

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa