Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

11697 views

Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego

07-01-2015, 07:39 PM
Cvp: Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego
Czy ktoś założył grupę osób które były by chętne pozwac mbank za to cholerne ubezpieczenie niskiego wkładu? Może na fejsie? Chętnie bym sie przyłączyla. Taki pozew grupowy to najrozsądniejsze podejście. Jedno biuro stało się już sławne może inne podjęło by się tego za niższą stawkę za rozgłos?
07-02-2015, 03:02 AM
AnnaA dołączam się do prośby o podanie nazwy kancelarii z usług której korzystasz? sprawa w moim przypadku jest pilna.
07-02-2015, 04:05 AM
Przepraszam za tak późną odpowiedź - sprawę prowadzi mi kancelaria adwokata Jacka Sosnowskiego z Warszawy bo oni specjalizują się w takich tematach. Przed wyborem rozważałam kilka innych miejsc ale ostatecznie wybór padł na tego adwokata i jestem bardzo zadowolona z jakości ich pracy
07-02-2015, 04:08 AM
Ja również bardzo chętnie się przyłączę się do pozwu grupowego jeżeli moja reklamacja nie zostanie rozpatrzona pozytywnie przez mBank (Multibank).
07-03-2015, 10:28 PM
Ja także chętnie dołączę się do takiego pozwu zbiorowego
07-04-2015, 01:27 AM
Ja również dopisuję się do pozwu. Proszę o informacje czy już istnieje jakaś grupa ludzi chcących walczyć z bankiem?
07-04-2015, 01:48 AM
LUDZIE! czy wy specjalnie sobie życie utrudniacie? Jaki pozew zbiorowy? przecież to najgorsze możliwe rozwiązanie - które nie działa absolutnie w przypadku kredytów we frankach, polisolokat czy też ubezpieczeniach niskiego wkładu! wszędzie o tym piszą i ostrzegają a wy dalej swoje nawet na stronie tej kancelarii która prowadzi tego typu sprawy można poczytać http://www.adwokatjsosnowski.pl/pozew-zb...do-lamusa/
10-27-2017, 10:46 PM
Wink RE: Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego
Jak ktoś jeszcze zastanawia się czy warto - to polecam przeczytać ten artykuł a na następny dzień składać pozew! Polecam kancelarie adwokata Sosnowskiego do tych spraw!

https://subiektywnieofinansach.pl/wygral...szach-mat/
10-27-2017, 10:56 PM
prowadził Twoją sprawę? jakie koszty?

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa