Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

24006 views

Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego

08-17-2018,
RE: Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego
Ja też odzyskałem UNWW ale nie obyło się bez sprawy w sądzie tylko u mnie suma była wyższa bo powyżej 10 tyś zł
08-17-2018,
(08-17-2018 )haaans123442 napisał(a):  Ja też odzyskałem UNWW ale nie obyło się bez sprawy w sądzie tylko u mnie suma była wyższa bo powyżej 10 tyś zł

CZY MOZESZ NAPISAĆ KTÓRY PRAWNIK PROWDZIŁ CI SPRAWĘ I CZY OGÓLNIE JESTEŚ ZADWOLONY ZE WSPÓŁPRACY?
08-17-2018,
Cvp: Jak odzyskać ubezpieczenie KREDYTU niskiego wkładu własnego
Ja wysłałem 3 reklamacje do GETIN BANK , 1 żądanie zwrotu moich pieniędzy , a oni sobie odpisali od kapitału , draństwo bo kapitał to worek bez dna .
08-17-2018,
A czy ktoś miał sprawę z Mbank dotyczącą niskiego wkładu własnego?kredyt z 2009 r. Na 1 rozprawie bank odniósł się w taki sposób że o wszystkim wiedzialem i wyraziłem zgodę
08-17-2018,
Setki osób miało taką sprawę... O czym wiedziałeś? O tym, że ktoś sprzedał Ci ubezpieczenie, które żadnym ubezpieczeniem nie jest? O tym, że to miało Cię zabezpieczyć a jest kolejną ukrytą prowizją banku? O tym, że jak bank dostanie pieniądze to ubezpieczyciel przyjdzie po nie do Ciebie? O tym, że nie jesteś stroną umowy, za którą płacisz?
08-18-2018,
a odnośnie Ubezpieczenie Niskiego Wkładu Własnego. Pytanie czy po zapytaniu pisemnym bank jest obowiązany do udzielenia informacji o wysokości pobranych składek z tytułu przedmiotowego ubezpieczenia. Niestety prze okres 9 lat płacenia kredytu hipotecznego oraz zamknięcia rachunku ROR nie jestem w stanie wiarygodnie ustalić dokładnej kwoty która została pobrana . Informacja ta potrzebna jest po to aby na późniejszym etapie korespondencji z bankiem ubiegać się o zwrot składek.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa