Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1014 views

Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa

03-09-2018, 06:42 AM
Post: #1
Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa
Dzień dobry,

Poszukuję kancelarii najlepiej prowadzonej przez adwokata lub radcę prawnego specjalizującego się w prawie budowlanym. Chodzi mi o poprowadzenie inwestycji od początku do końca, doradztwo podczas przetargu, analizy SIWZ, sprawy związane z uzyskaniem wszystkich pozwoleń, przygotowanie umów z wykonawcami, podwykonawcami, kierownikami budów itd. Czy możecie polecić kogoś kto ma dobre opinie w Warszawie i robi wszystko kompleksowa i skrupulatnie ?
Quote
03-12-2018, 03:46 AM
Post: #2
Cvp: Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa
Wąska specjalizacja, może poszukaj wśród kancelarii specjalizującej się w obsłudze prawnej firm budowlanych
Quote
03-14-2018, 04:07 AM
Post: #3
Cvp: Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa
O dziwo jakoś w tej specjalizacji kancelarii jest niewiele. Są liczne biura prawne albo kancelarie ale inne niż adwokackie i radcowskie które niby specjalizują się w takich sprawach. Z biur bym nie korzystał bo jakość może być bardzo różna. Faktycznie chyba najlepiej poszukać kancelarii która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm budowlanych albo deweloperów - powinni realizować takie zagadnienia
Quote
03-20-2018, 12:02 AM
Post: #4
RE: Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa
Kiedyś wybranie prawnika było proste. Na rynku była kilkanaście kancelarii i każdy wiedział która jest dobra. Minusem oczywiście była cena bo jak jakaś kancelaria miała dobrą opinie to były też kosmiczne ceny. Teraz kancelarii i adwokatów są setki jak nie tysiące w samej Warszawie. Najgorsze jest to, że jak masz sprawę to każdy oczywiście jest specjalistą od tego co potrzebujesz a później okaże się, że adwokat uczy się na twojej sprawie. Kiedyś wiedziałaś kto jest dobry i że trzeba zapłacić. Teraz nie wiesz kto jest dobry, nic nie wiesz. Zlecasz sprawę i liczysz na szczęscie.
Quote


Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki


Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa