Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

901 views

Kancelaria adwokacka specjalizacja prawo karne skarbowe

07-08-2016, 09:41 PM
Kancelaria adwokacka specjalizacja prawo karne skarbowe
Poszukuję kogoś sprawdzonego i bardzo dobrze znającego przepisy karne skarbowe - adwokata lub radcę prawnego który będzie mógł reprezentować firmę nie tylko na etapie kontroli skarbowej ale także później bardzo proszę abyście polecili kogoś kto posiada specjalizację w tym temacie.
07-09-2016, 05:10 AM
Cvp: Kancelaria adwokacka specjalizacja prawo karne skarbowe
podaj miasto i rodzaj sprawy będzie Ci łatwiej udzielić informacji
09-22-2018, 06:15 AM
RE: Kancelaria adwokacka specjalizacja prawo karne skarbowe
Poszukuję dobrej kancelarii z Warszawy lub w sumie może być z dowolnego miasta w Polsce która specjalizuje się w prowadzeniu spraw związanych z karuzelami vat a właściwie w obronie przypadkowych uczestników tych procederów
09-22-2018, 09:09 PM
Cvp: Kancelaria adwokacka specjalizacja prawo karne skarbowe
W razie czego mogę polecić dobrą kancelarię która specjalizuje się w prawie karnym skarbowym. Jak coś to pisz na prv
09-29-2018, 06:44 PM
(09-22-2018 06:15 AM)Rooosss napisał(a):  Poszukuję dobrej kancelarii z Warszawy lub w sumie może być z dowolnego miasta w Polsce która specjalizuje się w prowadzeniu spraw związanych z karuzelami vat a właściwie w obronie przypadkowych uczestników tych procederów

Przypadkowych. To można być wkręconym w karuzelę Vat i wyłudzenia vatu przypadkowo? Pierwsze słyszę Dodgy
09-29-2018, 11:41 PM
Jasne, że można i pewnie nawet nie wiesz ile uczciwych firm ma z tym problem. Chociażby pierwsza z brzegu https://bezprawnik.pl/przypadkiem-wciagn...platnosci/ - Eurocasch był wciągnięty w takie karuzele vatowskie właśnie.
10-08-2018, 06:17 AM
Jako założyciel tematu i osoba już "doświadczona" w temacie polecam Kancelarię adwokacka Jacka Sosnowskiego http://www.kancelaria-prawo-karne-skarbowe.pl - nie są najtańsi niestety ale jako jedyni sensownie pomogli mi w mojej sprawie. Sorry, że dopiero teraz ale wcześniej nie widziałem powiadomień

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa