Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

132 views

Kancelaria prawo podatkowe Warszawa

02-26-2019, 10:25 AM
Kancelaria prawo podatkowe Warszawa
Korzystając z Państwa uprzejmości czy mogę prosić o polecenie dobrej kancelarii w Warszawie o specjalizacji prawo podatkowe, handlowe, gospodarcze z zacięciem także do kompleksowej obsługi prawnej firmy w zakresie doradztwa podatkowego oraz aspektów prawa pracy. Z góry dziękuję za pomoc.
02-27-2019, 12:07 AM
Cvp: Kancelaria prawo podatkowe Warszawa
Dość szeroki zakres obowiązków. Najlepiej poszukaj sobie dobrej kancelarii adwokackiej lub radców prawnych która ma na pokładzie także doradcę podatkowego. Są kancelarie które specjalizują się w obsłudze danej branży. Jak podasz więcej szczegółów do czego potrzebujesz dokładnie prawnika to może podpowiem do kogo pójść
03-04-2019, 09:00 AM
wiem wiem. Szukamy dobrego prawnika od tych spraw już dobre 2 miesiące. Firm na rynku jest sporo, jest nawet w Warszawie kilka kancelarii radców prawnych co reklamują się jako eksperci w sprawach podatkowych i ogólnie doracy prawni ale. No właśnie ale pojawia się jak się dobrze zpozna z kancelarią. Byłem w tym tyg na 3 rozmowach i na 1 facet niby publikuje w gazetach ale jakieś takie cwaniactwo wyczułem, w drugiej czuć że reklama jest niezla ale wiedzy brakuje a w ostatniej liczą, że pozyskają klienta za bardzo wysokie wynagrodzenie. Realnie nie ma kogo wybrać jeśli chcemy przyzwoitą uczciwą obsługę w normalnej ( nie mówie wcale że niskiej) cenie.
03-06-2019, 01:05 AM
O dobrą kancelarię do obsługi pod kątem prawa podatkowego i gospodarczego bardzo trudno. Są wielkie międzynarodowe molochy które liczą sobie gigantyczne wynagrodzenia a wcale nie oferują ponadprzeciętnej jakości usług. Są też kancelarie średniej wielkości które oferują przyzwoitą jakość usług ale jak w tej braży jest kancelaria dobra i ma atrkacyjne ceny to często nawet nie przyjmują nowych firm do obsługi bo mają swoich stałych klientów

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa