Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1006 views

Kancelaria prawo transportowe opinie

09-04-2018,
Post: #1
Kancelaria prawo transportowe opinie
Poszukuję namiarów na dobrą kacnelarię specjalizującą się prawie transportowym do obsługi prawnej firmy transportowej działającej głownie na terenie Polski, Niemiec oraz Francji. Chodzi o kompleksową obsługę prawną dość sporej firmy transportowej w tym w szczególności zagadnienia

Pomoc prawna w sporach z kontrahentami i służbami z zagranicy - tj windykacja, odzyskiwanie należności od zagranicznych firm, kontrahentów, wszelkiego rodzaju spory mandatowe z policją i organami kontroli, obsługa prawna w sporach krajowych o wykonanie usługi transportowej - windykacja należności od kontrahentów, dochodzenie odszkodowań od kontrahentów, podwykonawców, odzyskiwanie odszkodowań w odpowiedniej wysokości od firm ubezpieczeniowych, pomoc i odwołania od kar nakładanych przez ITD, PIP a także pstępowania w sprawie wydania lub cofnięcia licencji i pozwoleń, obsługa szkód transportowych.

Jeśli możecie podać kancelarie która ma taką specjalizajcę i jest sprawdzona to bardzo proszę o namiary, koniecznie chodzi mi o to aby firma była sprawdzona bo testowaliśmy ostatnio 2 firmy z polecenia i żadna nie spełnia naszych oczekiwań.
Quote
09-22-2018,
Post: #2
Cvp: Kancelaria prawo transportowe opinie
Niby jak wpiszesz w google obsługa prawna firm transportowych to firm specjalizujących się w temacie masz setki ale jak już przyjdzie co do czego to ze współpracy wynika tyle, że płacisz i praktycznie masz tyle samo jak i byś tej obsługi nie miał. Trudno bardzo zlokalizować dobrego prawnika od transportu
Quote
09-22-2018,
Post: #3
Cvp: Kancelaria prawo transportowe opinie
Dlatego warto wybrać adwokata lub radcę prawnego który specjalizuje się w sprawach transportu. Firmy typu sp z o.o. które zapewniają że obsługują firmy transportowe w pełnym zakresie często albo mają za małe doświadczenie albo po prostu nie mają dobrych prawników tylko jakieś tam doświadczenie zdobyte często w pracy w dużej firmie transportowej. Ale to za mało. Tematyka jest tak szeroka, jest tyle różnych spraw często kończoncych się w sądach lub przed organami administracji, że w kluczowych momentach taka firma sobie po prostu nie poradzi. Nie ma co ryzykować tylko od razu trzeba brać adwokata który robi takie sprawy transportowe. Tu przykład dobrej fimy kancelarii adwokackiej która specjalizuje się w obsłudze transportu - takiej firmie moim daniem można zaufać http://www.obslugafirmtransportowych.pl . Powoddzenia w poszukiwaniach
Quote
09-22-2018,
Post: #4
Cvp: Kancelaria prawo transportowe opinie
Oczywiste oczywistości. W każdym temacie zawsze najlepiej wybrać prawnika z odpowiednim wykształceniem czyli radcę prawnego albo adwokata a nie mgr prawa który stara się kogoś przekonać, że ma lepsze doświadczenie w temacie niż pozostali.

Pomijając ten fakt bardzo ważne jest, że każda kancelaria adwokacka i radcowska musi mieć odpowiednie bardzo wysokie ubezpieczenie na wypadek gdyby jednak coś zawalili w prowadzeniu waszych spraw. "Kancelarie prawne" takich ubezpieczeń przeważnie nie mają i mieć nie muszą. To bardzo istotne w sytuacjach kryzysowych.

Tak więc unikamy sp. zo.o. w skrócie jeśli już szukamy dobrej obsługi prawnej
Quote
09-22-2018,
Post: #5
Cvp: Kancelaria prawo transportowe opinie
Też szukamy dobrej kancelarii do obsługi prawnej w transporcie międzynarodowym. Wstępne opcje są takie:

Kancelaria Transportowa
LEGALTRANS Sp. z o.o.
ul. Batalionu Barbara 13, 33-101 Tarnów

Transtica - prawo w transporcie
31-227 Kraków
ul. A. Vetulaniego 1A

Kancelaria Prawna Viggen
ul. Częstochowska 6
32-085 Modlnica k. Krakowa

Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o.
Aleja Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Walczak
ul. Bolka 15/50
61-605 Poznań

TRANSLawyers Widuch i Wspólnicy sp.k.
Wysoka, ul. Chabrowa 4
52-200 Wrocław 65

Słyszeliście jakieś dobre lub złe opinie o tych firmach, może ktoś współpracował albo może ktoś poleci jeszcze jakąś inna dobrą firmę do obsługi prawnej?
Quote
09-24-2018,
Post: #6
Cvp: Kancelaria prawo transportowe opinie
Tak jak pisałem, odrzuciłbym sp. z o.o. i firmy i wybierała spośród adwokatów i radców prawnych
Quote


Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki


Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa