Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

712 views

Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód

06-07-2018, 12:59 AM
Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
Może będziecie w stanie odpowiedzieć mi na pewne pytanie. Podjelam decyzje o rozwodzie. Mój mąż mnie zdradzal. Wyprowadził się do kochanki kiedy byłam w 3 miesiącu ciąży. Sprawę chce przeprowadzić z jego winy i teraz mam pytanie. Czy warto wziąć na świadka kochanke? Znam jej dane. Co więcej mam kontakt do jej chyba już byłego męża który również kontaktowal się ze mną by mi powiedzieć ze jego zona zdradza go z moim mężem.
06-11-2018, 03:02 AM
RE: Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
Podobny temat. Jestem na początku drogi i nie wiem za bardzo co mnie czeka. Mój mąż mnie zdradzał od ok. 2 lat, ODSZEDŁ mówiąc, że to niezgodność charakterów. Ja zdobywałam kolejne stopnie w karierze zawodowej i naukowej, ślęczałam nad książkami a on zajmował się obcymi kobietami. nie mam znajomych, jestem samotnikiem zajmującym się sprawami nauki i pracy. Jak mu udowodnić zdradę przed sądem? Wynajęty detektyw potwierdził zdradę, mam zdjęcia z zażyłości z inną kobietą oraz jej dane. czy to wystarczy?
06-11-2018, 03:03 AM
Cvp: Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
Zależy co jest w raporcie. Ale z reguły wystarcza.
06-12-2018, 06:44 AM
RE: Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
(06-11-2018 03:02 AM)Horendaly napisał(a):  Ja zdobywałam kolejne stopnie w karierze zawodowej i naukowej, ślęczałam nad książkami a on zajmował się obcymi kobietami. nie mam znajomych, jestem samotnikiem zajmującym się sprawami nauki i pracy.

Sama sobie odpowiedzialas.detektyw to dowód.. zawsze wina leży po obu stronach .; ) tylko kobiety mają tak że nigdy w sobie nie widza; ). poświęciła rodzinę dla jak to napisalas"kariery"
10-08-2018, 06:31 AM
Cvp: Kochanka świadkiem w sprawie o rozwód
Ale po co brać na świadka kogoś kto na bank nie będzie po twojej stronie? Co innego jeśli masz też kontakt z jeszcze jedną kochanką i kochanka dowie się że też była zdradzana to wówczas może być ciekawie Big Grin

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa