Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

25254 views

Kredyt we Frankach Kancelarie - opinie, recenzje, ceny

02-06-2019,
RE: Kredyt we Frankach Kancelarie - opinie, recenzje, ceny
witajcie, od ostatniego wpisu upłynęło 2 lata. Mamy początek 2019 r. i teraz jest mój czas kiedy chcę zrobić porządek ze swoim kredytem. Kredyt w Raiffeisen z 2008 r. i drugi w mbank 2007 r. Od około 2 miesięcy poszukuję kancelarii, zbieram ich darmowe analizy, sprawdzam, wypytuje i obecnie nadal nie wiem komu mam powierzyć swoją sprawę. Wszyscy piszą mniej więcej to samo, analizy właściwie też jakieś drobne różnice z mojego punktu widzenia, jedni odpisują długie maile inni krótkie - ceny w sumie podobne ( jeśli chodzi o kancelarie z czołówki ) . Pytanie czy ktoś może ostatnio przeprwadzał jakąś konkretną analizę? i może się wypowiedzieć? Zaznaczę, że interesują mnie tylko kancelarie które od "początku" zajmują się sprawami frankowiczów, żadne kancelarie które weszły w temat jak zaczął być modny czy też sp. z o.o. lub kancelarie prawne będące firmami - tylko adwokaci lub radcowie prawni z doświadczeniem
02-11-2019,
Cvp: Kredyt we Frankach Kancelarie - opinie, recenzje, ceny
Obecnie decyzja jest już dość prosta albo Mazur i Wspólnicy ( radca prawny Robert Mazur ) albo Sosnowski adwokaci i radcowie prawni ( adwokat Jacek Sosnowski ). Te kancelarie zostawiły całą resztę daleko w tyle, mają najlepszą argumentacje w pozwach, najlepsze opinie wśród kancelarii dla frankowiczów, najwięcej wyroków i skutecznie walczą z każdym bankiem bo potrafią robić sprawy od podstaw a nie tylko odtwarzają informacje powszechnie dostępne.
02-11-2019,
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał. Moim zdaniem obecnie już się wyklarowało i tylko te 2 kancelarie i żadne inne. Do spraw przeciwko Raiffeisen, Mbank, Getin Bank raczej bym się skłaniał w kierunku Sosnowskiego
02-12-2019,
Dziękuję! To co piszecie pokrywa się mniej więcej z tym co ustaliłem podczas poszukiwań. Jeśli jesteśmy już w temacie to mam jeszcze pytanie odnośnie cen a właściwie tej opłaty success fee którą kancelaria otrzymuje po wygraniu sprawy, na ile procent udało się ustalić tą kwotę. Kolejne pytanie po jakim czasie od złożenia pozwu mieliście wyznaczony termin rozprawy bo słyszałem, że obecnie w sądach robi się jakaś masakra przez to że sporo frankowiczów składa pozwy? Kolejne pytanie jeszcze o kancelarię adwokat Paweł Borowski z Wrocławia. Otrzymałem od nich dość dobrą ofertę. Podobno też są nieźli ?
02-20-2019,
Obecnie success fee dobre kancelarie biorą na poziomie 5-10%, wszystko co powyżej moim zdaniem to przesada i nie warto się na to zgadzać. Jest gorący okres ludzie są coraz bardziej świadomi, trudno powiedzieć ile będziesz czekał ale może to być i rok. Lepiej nie będzie.
Kancelaria o którą pytasz ma pozytywną prasę. Widziałem ich analizy umów kredytowych są wysokiej jakości, bardzo przejrzyste i konkretne. Co ciekawe nadal robią je za darmo. Osobiście uważam, że jest oczko niżej niż kancelarie o których wspominałem powyżej. Myślę jednak, że warta rozważenia zwłaszcza jeśli cena jest ok a budżet na walkę ograniczony.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa