Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3795 views

Kredyt we Frankach Kancelarie - opinie, recenzje, ceny

05-07-2017, 11:46 PM
Cvp: Kredyt we Frankach Kancelarie - opinie, recenzje, ceny
Oferty mec. Garlacz , mec. Sosnowskiego, Orskiego i mec. Zaborowskiego ceny jak pisałem powyżej na start. Każdy mówi to samo, że dużo pracy że długi pisama, że ciągłe zmiany argumentacji banków i ot wpływa na cenę. Ale większość nie chce nawet rozmawiać jak mówisz, że masz taką a taką sytuacje. Mogą rozbić na raty ewentualnie ale ceny mniejsze to nie. Adwokat Sosnowski normalny da się porozmawiać chociaż na spotkanie cieżko się umówić. Rozmawiałem przez telefon powiedziałem jaką mam sytuacje. Mec. Garlacz to ci napisze, że ona wczoraj siedziała w pracy do 22 i że pracy nie ubywa więc ceny wysokie. Do innych cieżko się przebić na rozmowe. Wszyscy maksymalnie zajęci teraz tymi sprawami
05-08-2017, 01:10 AM
Nadal nie rozumiem. Kiedy i dokładnie za co płacę i ile. Ile trzeba zapłacić aby napisali i złożyli pozew albo jak przestane płacić raty i bank mnie pozwie to ile kosztuje obrona. Co jest tańsze co jest lepsze?
05-08-2017, 01:28 AM
Jedna z kancelarii z Warszawy tu wymienionych - oferta z zeszłego tygodnia

pkt 1,2,3
pkt 1 14000 brutto
pkt. 2 10% od zasadzonej kwoty
Pkt 3 zasadzone Kzp przypadają kancelarii
Każda " rozmowa" z bankiem czy rozprawa 250 PLN brutto
Koszty dotyczą I instancji
09-30-2017, 08:22 PM
W tym tygodniu byłem w kilku kancelariach uchodzących za renomowane w sprawach kredytów we frankch - średnio zaproponowali ceny po ok 13-15 tyś zł. Nie stać mnie nawet jak płacić to w ratach Sad
09-30-2017, 08:31 PM
Stać stać, jak płacisz raty to stać na pewno.

Poczytaj sobie ten wątek to zobaczysz ze warto
http://forumprawnik.pl/Thread-Kredyt-we-...C4%87-bank

2 miesiące temu jak widzisz w moich postach. miałem ten sam problem jak Ty. Poszukałem policzyłem i się da. Nie musisz zlecać w najdroższych kancelariach bo to strata pieniędzy. Porozmawiałem z ludzmi poznałem kilka osób które mają to już za sobą albo są blisko końca. Polecam zabrać się za sprawę. Zapoznaj się koniecznie z propozycją adw. Sosnowskiego, idź do niego na spotkanie pogadaj. Naprawdę dobrze podchodzi do tych spraw. Sam do niego poszedłem z polecenia osób którym sprawy pokończył. Jest bardzo ok.
09-30-2017, 08:35 PM
dzieki za szybką reakcję. Wiem, że ona ma dobre opinie. Miałem się też wybrać ale jak zobaczyłem ceny to sam już nie wiem. Pisałeś wyżej, żę u niego też 14 tyś zł na start?
09-30-2017, 08:45 PM
Nie to nie u niego takie stawki. Nie mogę ujawić ile płacę bo mam w umowie zapis o zachowaniu tajemnicy ale mogę napisać, że stawki ma najlepsze z tej całej ekipy która uchodzi za doświadczonych. Po prostu normalne kwoty a nie wyśrubowane aby zarobić jak najwięcej na nieszczęściu ludzi. Idź nie zawiedziesz się.
10-06-2017, 10:58 PM
A jak teraz wyglądają te wyroki. Często słyszy się, że sądy rozstrzygają nawet bardzo podobne sprawy raz na korzyść raz na niekorzyść. Od czego to zależy? jak wygląda kwestia z Mbankiem ?
10-07-2017, 08:31 PM
No tak linia orzecznicza jeszce nie jest jednorodna i zależy na jakiego sędziego trafisz no i jakiego też masz adwokata do takiej sprawy. Wyroki wyglądają np tak: https://document.li/h1OU

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa