Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

8155 views

Kredyt we frankach - jak pozwać bank

04-19-2017, 11:54 PM
Cvp: Kredyt we frankach - jak pozwać bank
Weryfikacja umowy to jest 3 godziny czytania umowy i dokumentów powiązanych, ze zrozumieniem, oraz wypisanie dokumentu określającego, czy są klauzule abuzywne i o co można się sądzić z bankiem. Można za to zapłacić profesjonaliście albo samemu zdobyć wiedzę w internecie za damo i poświęcić swój czas również za darmo, żeby to zrozumieć.Najczęściej opłata za analizę umowy jest potem wliczana w opłatę za reprezentację prawną, jeżeli ktoś decyduje się na prawnika który robił analizę. Proste.To jak praca tłumacza - albo oddajesz odpłatnie dokument do tłumaczenia, albo uczysz się języka i robisz to sobie sam.

p.s Nie chcesz zapłacić 300zł a idziesz do Mazura Big Grin to co dopiero jak krzykną ci 13 tyś za I instancje
04-20-2017, 06:28 AM
Nie znajdziesz teraz nikogo konkretnego kto dobrze zrobi sprawę bez analizy umowy. To dla nich takie zabezpieczenie, że chcesz rozmawiać konkretnie a nie podpytać co i jak. Za darmo to zrobią może kancelarie które nie mają żadnego doświadczenia i szukają jakichkolwiek spraw aby portfolio sobie zbudować. Ale oddawać tak skomplikowane sprawy w takie ręce aby zaoszczędzić nieco gotówki to dopiero trzeba być ryzykantem. Sam obecnie szukam, rozmawiałem już chyba ze wszystkimi i przeczytałem też wszystko. Sosnowski ma ten plus, że jak się dopytasz to w cenie analizy od razu zredaguje reklamacje a to jest ważne. Bo w tych reklamacjach oni dokładnie wiedzą co pisać aby bank (jeśli odpowie) napisał informacje które nie będą dla nich później wygodnie. Mazur to ja nie wiem kancelaria kosmos - już podobno nie 13 tyś tylko 15 - na odpowiedzi trzeba czekać tygodniami. Inni dobrzy też zarobieni negocjować cen nie chcą. Ewentualnie jak sprowadzisz 5-10 osób to zrobią hybryde i masz taniej. Ale o hybrydach to też trzeba poczytać nie każdemu pasuje.

Moim zdaniem taka sytuacja jeszcze potrwa z rok może 2 jak pojawią się prawomocne wyroki. Wtedy inne kancelarie zdobędą know how i cny polecą w dół z drugiej strony te kancelarie co teraz robią większość spraw zdobędą jeszcze większe doświadczenie więc ceny pewnie będą trzymali. Nie ma dobrego wyjścia jeśli chce się walczyć trzeba niestety liczyć się z kosztami i 500zl na początek to grosze w porównaniu do tego ile trzeba będzie zapłacić później Sad
04-20-2017, 06:42 AM
Artykuł z dzisiaj
http://www.rp.pl/Konsumenci/304199977-Fr....html#ap-3

"Zanim jednak kredytobiorca podejmie decyzję o drodze sądowej i zleci kancelarii prowadzenie sprawy, powinien sam ustalić, czego może realnie domagać się od banku"

i za to właśnie płacisz w analizie bo robią to za ciebie. Sam też możesz zrobić oczywiście, napisać reklamacje też, oraz o ugodę do rzecznika
05-07-2017, 10:13 AM
KTÓRĄ KANCELARIE WYBRAĆ DO PRAWY KREDYT W GETIN BANK
05-10-2017, 08:03 AM
Spróbuj u Sosnowskiego. Sam go wybrałem. Nie obrósł jeszcze w piórka chociaż na spotkanie czekałem prawie miesiąc. Wydaje się, że podchodzi do tego po ludzku, rozumie że to tak naprawdę tragedia wielu rodzin które zostały po prostu oszukane. Tym samym ceny nie są tal astronomiczne jak u innych.
05-10-2017, 08:17 AM
Za jaką cenę pozywa?
08-02-2017, 01:04 AM
RE: Kredyt we frankach - jak pozwać bank
A co w przypadku gdy kredyt jest na mnie i na męża i lada moment będę wnosiła pozew o rozwód - kiedy pozwać bank i jak to zrobić?

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa