Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

8265 views

Obsługa prawna firm w Warszawie

08-08-2017, 11:29 PM
Cvp: Obsługa prawna firm w Warszawie
Ja na pewno nie skorzystałbym z usług stałych typu zatrudnienie na etat albo zlecenie. Natomiast prędzej już usługi abonamentowe typu płacisz za konkretną ilość spraw lub porad (lepiej spraw) i ktoś musi się wywiązać. Kwestia tego czy nie obędziesz się bez wizyt na miejscu (drożej) czy możesz sobie pozwolić na kontakt np telefoniczny (koszty znacznie, naprawdę znacznie niższe) i nie wiem czy przypadkiem nie jest tak, że na telefon pracują osoby wciąż się dokształcające i na bieżąco. Nie wiem czy ilość spraw nie może być przeciążeniem, może i tak, ale dla mnie takie osoby po prostu są obeznane w temacie i skoro są rozchwytywane to wiedzą co robią.
08-09-2017, 12:07 AM
RE: Obsługa prawna firm w Warszawie
(08-08-2017 11:29 PM)Aeerem9 napisał(a):  Natomiast prędzej już usługi abonamentowe typu płacisz za konkretną ilość spraw lub porad (lepiej spraw) i ktoś musi się wywiązać. Kwestia tego czy nie obędziesz się bez wizyt na miejscu (drożej) czy możesz sobie pozwolić na kontakt np telefoniczny (koszty znacznie, naprawdę znacznie niższe)

To chyba najgorsze z możliwych rozwiązań, dojenie klientów niby na małe kwoty - obsługa przez telefon przez osoby które nie wiadomo czy nawet prawo skończyły - nie polecam nikomu
08-19-2017, 09:44 PM
Firma firmie nie równa. Każdy ma swoje potrzeby. Z mojego doświadczenia powiem wam że do obsługi prawnej tylko kancelaria zewnętrzna. Tak jak ktoś tu wcześniej wspominał plusem jest że w takich kancelariach jest prawników sporo i szybciej znajdują rozwiązania - wszystko dzieje się bardziej dynamicznie, wszytko mam na telefon - nie ma że urlop, że wcześniej wyście z pracy. Jak masz dobrą kancelarie to oni się mega starają cały czas a osoba którą masz w firmie ( a miałem radcę prawnego) z czasem zwalnia obroty i toczy się to jakoś ślamazarnie. Poza tym cieżko kontrolować pracę takiej osoby. Polecam do obsługi prawnej zwłaszcza spółek kancelarie zewnętrzne
08-30-2017, 06:56 AM
A ja wam powiem tak. Od 2 lat szukamy dobrej kancelarii do obsługi prawnej spółki w Warszawie i jest jedna wielka lipa. Przerabialiśmy już kancelarie i radcowskie i adwokackie i te z super opiniami i te bez opinii i zawsze wygląda to tak samo. Pierwsze 2 miesiące super a później o wszystko trzeba się prosić i upominać.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017MyBB Group.

theme by Saglam Kafa