Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

2387 views

Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach

05-04-2018, 12:01 AM
Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
witam,

może ktoś doradzi co robić. Kilka dobrych lat temu miałem w Polsce drobny konflikt z prawem zostałem skazany na rok pozbawiania wolności w zawieszeniu na 2 lata za oszustwo. Od 5 lat mieszkam za granicą we Francji. Dziś przyszła do mnie policja bo podobno jestem poszukiwany. Co mam zrobić. Czy jest możliwość skontaktowania się z kimś i ustalenia co to za sprawa, czy jakiś adwokat może ustalić za co jestem poszukiwany i ewentualnie sprawdzić na policji w sądzie czy prokuraturze o co chodzi? Jest to dla mnie kompetne zaskoczenie i nie wiem co mam zrobić, czy teraz mnie deportują do kraju? Do kogo w Polsce się zwrócić aby ustalić dlaczego jestem poszukiwany?
05-16-2018, 02:00 AM
Cvp: Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
Może ten wpis rozjaśni sprawę http://www.sprawy-karne.warszawa.pl/odwi...co-zrobic/
05-17-2018, 07:29 PM
Czy w wyroku orzekający karę pozbawienia wolności sąd orzekł jakieś dodatkowe obowiązki?
05-17-2018, 07:34 PM
RE: Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
Nie wiem dokładnie ale na pewno kara była zawieszona
05-17-2018, 07:37 PM
Ale mi chodzi np o obowiązek naprawienia szkody, jeśli to było oszustwo to pewnie musiałeś oddać $ lub naprawić szkodę tak?
05-17-2018, 07:45 PM
Spłacałem coś tam w ratach ale później wyjechałem i chyba coś jeszcze zostało. Nikt mnie do niczego nie wzywał
05-17-2018, 08:53 PM
No to już wiesz dlaczego jesteś poszukiwany. Nie wykonałeś obowiązku naprawienia szkody to odwieszą ci wyrok i idziesz siedzieć
05-17-2018, 08:55 PM
Ale jak to znaczy, że mnie teraz zamkną i nie ma od tego już odwołania?
05-17-2018, 08:58 PM
Ale ty szukaj pomocy nie na forum tylko u dobrego adwokata. Po pierwsze musisz sobie w Polsce w mieście gdzie była prowadzona sprawa wyszukać adwokata specjalistę od spraw karnych i od europejskiego nakazu aresztowania. Zrób to raczej szybko bo aby sprawy pozałatwiać w Polsce potrzebny jest czas a sprawa w sądzie francuskim też nie powinna się za szybko zakończyć bo nie będzie to korzystne dla ciebie. Adwokat powie ci co zrobić a na miejscu sam ustali dokładnie o co chodzi i poinformuje cie jakie kroki podjać
05-17-2018, 09:00 PM
Ale to oznacza, że mam teraz spłacić naraz całe zaległe to naprawienie szkody bo inaczej idę do więzienia. PROSZĘ O NAMIAR NA JAKIEGOŚ DOBREGO ADWOKATA OD TYCH SPRAW WE WROCŁAWIU.

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa