Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

3769 views

Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach

05-04-2018,
Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
witam,

może ktoś doradzi co robić. Kilka dobrych lat temu miałem w Polsce drobny konflikt z prawem zostałem skazany na rok pozbawiania wolności w zawieszeniu na 2 lata za oszustwo. Od 5 lat mieszkam za granicą we Francji. Dziś przyszła do mnie policja bo podobno jestem poszukiwany. Co mam zrobić. Czy jest możliwość skontaktowania się z kimś i ustalenia co to za sprawa, czy jakiś adwokat może ustalić za co jestem poszukiwany i ewentualnie sprawdzić na policji w sądzie czy prokuraturze o co chodzi? Jest to dla mnie kompetne zaskoczenie i nie wiem co mam zrobić, czy teraz mnie deportują do kraju? Do kogo w Polsce się zwrócić aby ustalić dlaczego jestem poszukiwany?
05-17-2018,
Cvp: Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
Czy w wyroku orzekający karę pozbawienia wolności sąd orzekł jakieś dodatkowe obowiązki?
05-17-2018,
RE: Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
Nie wiem dokładnie ale na pewno kara była zawieszona
05-17-2018,
Ale mi chodzi np o obowiązek naprawienia szkody, jeśli to było oszustwo to pewnie musiałeś oddać $ lub naprawić szkodę tak?
05-17-2018,
Spłacałem coś tam w ratach ale później wyjechałem i chyba coś jeszcze zostało. Nikt mnie do niczego nie wzywał
05-17-2018,
No to już wiesz dlaczego jesteś poszukiwany. Nie wykonałeś obowiązku naprawienia szkody to odwieszą ci wyrok i idziesz siedzieć
05-17-2018,
Ale jak to znaczy, że mnie teraz zamkną i nie ma od tego już odwołania?
05-17-2018,
Ale ty szukaj pomocy nie na forum tylko u dobrego adwokata. Po pierwsze musisz sobie w Polsce w mieście gdzie była prowadzona sprawa wyszukać adwokata specjalistę od spraw karnych i od europejskiego nakazu aresztowania. Zrób to raczej szybko bo aby sprawy pozałatwiać w Polsce potrzebny jest czas a sprawa w sądzie francuskim też nie powinna się za szybko zakończyć bo nie będzie to korzystne dla ciebie. Adwokat powie ci co zrobić a na miejscu sam ustali dokładnie o co chodzi i poinformuje cie jakie kroki podjać
05-17-2018,
Ale to oznacza, że mam teraz spłacić naraz całe zaległe to naprawienie szkody bo inaczej idę do więzienia.
05-17-2018,
Oczywiście będziesz musiał spłacić wszystko, trzeba napisać do sądu odpowiedni wniosek ale wcześniej jeszcze sprawdzić akta co tam się dzieje. We Wrocławu masz adwokata który zajmuje się tego typu sprawami więc skontaktuj się z nim możliwie szybko bo to jest sprawa gdzie czas niestety nie gra na twoją korzyść. tu masz namiary http://adwokat-sprawy-karne.info/co-zrob...iem-za-co/

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa