Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1929 views

Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach

05-17-2018, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-17-2018 09:46 PM przez ambre11.)
Cvp: Odwieszony wyrok i nakaz aresztowania po kilku latach
Oczywiście będziesz musiał spłacić wszystko, trzeba napisać do sądu odpowiedni wniosek ale wcześniej jeszcze sprawdzić akta co tam się dzieje. We Wrocławu masz adwokata który zajmuje się tego typu sprawami więc skontaktuj się z nim możliwie szybko bo to jest sprawa gdzie czas niestety nie gra na twoją korzyść. tu masz namiary http://adwokat-sprawy-karne.info/co-zrob...iem-za-co/
05-17-2018, 09:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-17-2018 09:18 PM przez Forestgp.)
Możesz jeszcze coś więcej napisać na ten temat jak to teraz będzie wyglądać?
05-17-2018, 09:19 PM
Nie spłaciłeś obowiązku naprawienia szkody więc sąd wydał postanowienie o zarządzeniu wykonania kary. Teraz musisz wszystko spłacić i wystąpić o o uchylenie postanowienia o zarządzeniu wykonania kary pozbawienia wolności. Tak jak napisałem ci wcześniej masz pod nosem adwokata który zna się na tego typu sprawach więc szybko do niego dzwoń i niech ci wszystko ustali, trudno jest cokolwiek napisać jak nie wiesz co dokładnie jest w aktach
05-17-2018, 09:20 PM
Tak zrobię ale sprawa jest o tyle skomplikowana, że nie będę w stanie tak szybko zgromadzić gotówki na spłatę. I co wtedy można zrobić?
05-17-2018, 09:43 PM
No są pewne sposoby które mogą ale nie muszą zadziałać np można spróbować aby sąd w Polsce wydał postanowienie o odroczeniu wykonania kary pozbawienia wolności ale tutaj musisz spełnić pewne warunki np wykazać, że twój stan zdrowia nie pozwala na odbywanie kary pozbawienia wolności bo wiązało by się to z poważnym zagrożeniem dla życia lub zdrowia albo gdy natychmiastowe osadzenie w zakładzie karnym wywoła zbyt cieżkie skutki dla skazanego lub jego rodziny
05-17-2018, 09:45 PM
Dzieki za wszystkie info jestem już po kontakcie z adwokatem i ma działać w mojej sprawie od dziś. Jestem zasadniczo zdrowy ale możesz coś więcej napisać o tym odroczeniu kary ze względu na ciężkie skutki osadzenia dla rodziny?
05-17-2018, 09:48 PM
No więc każde osadzenie członka rodziny w zakładzie karnym powoduje ciężkie skutki dla rodziny ale tu chodzi aby wykazać, że te skutki są cięższe niż przeciętne. Nie ma jakiegoś gotowego katalogu na który można się powołać. Może to być np przypadek, że żona jest na końcówce ciąży a ty jesteś jedynym żywicielem rodziny i macie do tego jeszcze 2 dziecko małe i nie ma kto się opiekować rodziną lub coś podobnego.
05-17-2018, 09:51 PM
tak tylko, że samo odroczenie wykonania kary nie załatwia sprawy na zawsze pamiętaj o tym
05-18-2018, 08:26 AM
A czy muszę brać adwokata z danego miasta czy mogę brać dowolnego w Polsce np tego polecanego? Mój mąż ma podobny problem tylko, że w sprawa jest w Warszawie
05-20-2018, 09:37 PM
W drugim wpisie w tym wątku masz namiar na adwokata z Warszawy od takich spraw

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa