Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

1339 views

Podział majątku Kraków kogo polecacie

04-04-2019,
Podział majątku Kraków kogo polecacie
Pilnie potrzebny dobry i skuteczny adwokat z Krakowa do podziału majątku
04-04-2019,
Cvp: Podział majątku Kraków kogo polecacie
Pytanie co wg ciebie znaczy skuteczny?
04-04-2019,
Mój były mąż twierdzi, że wszystko co razem osiągnęliśmy w sensie majątku wspólnego przez ponad 20 lat należy wyłącznie do niego. Oboje ciężko na to pracowaliśmy, więc dzieląc majątek chcę to co mi się po prostu należy. Mój ex to trudny partner, a jeszcze trudniejszy przeciwnik, więc pisząc "skuteczny" mam na myśli takie działania, by ów podział nie trwał w nieskończoność, a wynik był satysfakcjonujący. Nie jestem pazerną harpią.
04-04-2019,
należy Ci się min 50% wszystkiego czego dorobiliscie się w trakcie małżeństwa. Chyba że rozwód z orzeczeniem winy. To wtedy są różne cuda
04-04-2019,
jestem tego świadoma ? Gorzej z postrzeganiem rzeczywistości przez drugą stronę. Rozwód po 2 latach i 7 miesiącach zakończył się wyrokiem z winy obu stron.
04-04-2019,
U mnie wina exa ale tak sciemnia i jego rodzina ktora sie przyczynila (tesciowa z nami zam8eszkala po 8 latach Wink i namiwila zeby mnie oszukal finsnsowo z naszą umową bo mu odbierze darowizne po ojcu) - ze tez juz mysle ze mimo tylu dowodów Sąd chyba zdecyduje ze wina obojga. U nas co gorsza wiekszosc do dzielenia sprzed slubu - i czego nie właczyl do wspolnoty nawet moj samochod czy ziemie Sad zostaje wyedy tylko zwrot nakladow - musialam zaczac od zera i juz staję na nogi po 2 latach z nowym domem wiecej wartym niz to co okradl mnie po 10 latach.
To trudne sprawy niestety i trwają
04-04-2019,
Spróbuj się dostać do Adwokat Dariusz Sięka - bardzo skuteczny w sprawach rodzinnych
04-04-2019,
Co by nie gadał to o ile nie było intercyzy połowa jest Twoja. Nawet jak on prowadził firmę a Ty zajmowałas się domem to połowa jest Twoja

Skocz do: