Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

8044 views

Polisolokaty pozew - jak odzyskać środki

05-12-2015, 07:03 AM
Polisolokaty pozew - jak odzyskać środki
witam,

kwestia chyba nie poruszana ale dla mnie dość istotna. Sprawa dotyczy polisolokat na które udało się naciągnać moich rodziców i to na spore kwoty. Pytanie teraz jak odzyskać pieniądze? Czy wykorzystać instytucję pozwu zbiorowego czy może pozew indywidualny?
05-12-2015, 07:20 PM
Cvp: Polisolokaty pozew - jak odzyskać środki
to zależy gdzie mają te polisolokaty niektórzy wypłacają sami polubownie, inni nie - przeciwko jeszcze innym toczą się już postępowania zbiorowe do których możesz dołączyć
05-13-2015, 06:45 PM
Ja mam w AXA naciągnęli mnie ale rozumiałem to bo to tylko 10lat akurat dobra oferta bo po 10 latach mogę wypłacić! jeśli stracę pracę w przeciągu 10lat i nie znajdę dobrze płatnej to STRACĘ WSZYSTKO!!! też chętnie bym się już z tego wycofał
05-13-2015, 07:35 PM
Ja tez mam polisolokatę w AXA. Oczywiście zgadzam się, że opłaty za administrowanie moimi środkami są horrendalnie wysokie. Nie mniej jednak na chwilę obecna mam wpłaconych 36 421 PLN (płace ponad 5 lat) a wartość poliso-lokaty jest 40 226 PLN. Jest więc na chwilę obecną w dobrej sytuacji, ale w każdej chwili (druga fala kryzysu) to może się zmienić. Nie zgadzam się jednak, że spadek wartości moich aktywów, to jakieś oszustwo ze strony ubezpieczyciela. To chyba normalne, że chcąc zarabiać w ten sposób godzimy się na ryzyko. Jedyne oszustwo jakie tu widzę to wysokie opłaty likwidacyjne oraz opłaty za wypłatę środków nawet po 10 latach trwania polisy w wysokości 1%. Ale za opłatę likwidacyjną możesz ich śmiało pozwać. Mój znajomy tak zrobił i wygrał tylko nie daj się wpakować w jakieś pozwy zbiorowe bo trwać to wtedy będzie latami, złóż pozew indywidualny.
05-16-2015, 05:35 AM
nie ma wiekszego zło..dzieja jak axa trzymajcie sie od nich z daleka straciłem przez nich 78 tys pln w 2 lata z wpłaconych 100 tys pln a namowił mnie do tego jeden z przedstawicieli najwiekszych bankow polskich wmawiajac ze to nie polisolokata tylko plan inwestycyjny ktory moge przerwac po 3 latach a faktycznie po 11 latach za okres 2 lat nic nie zarobili a moje oszczednosci zaczeły sie kurczyc gdy zaczeli pobierac swoje opłaty za prowadzenie tzw planu inwestycyjnego
05-18-2015, 11:04 PM
Pieniądze da się odzyskać ale tylko indywidualnie. Wszelkiego rodzaju POZWY ZBIOROWE to po raz kolejny naciąganie ludzi. Raz, że takie postępowania będą trwały latami a dwa, że są ryzykowne. Sam przerabiałem temat już prawie dałem się wciągnać jednej z warszawskich kancelarii w postępowanie grupowe ale w ostatniej chwili się wycofałem. Pozew indywidualny to jest najszybszy sposób na wygranie sprawy. Ja tak zrobiłem i udało mi się odzyskać gotówkę
05-18-2015, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-20-2015 02:53 AM przez LeszekTrom.)
Doładnie pozwy zbiorowe w przypadku polisolokat jak i w przypadku kredytów we frankach to jedynie nabijanie kasy kancelariom prawnym. Warto przeczytać artykuł poniżej - co prawda dotyczy on spraw z bankiem dotyczącej kredytów we frankach ale to samo tyczy się polisolokat! już widać, że sprawy złożone w 2013 r. nawet się nie rozpoczęły. Oczywiście kancelarie które je prowadzą twierdzą, że to przez sprytne zabiegi strony przeciwnej ale tak nie jest. Po prostu postępowanie grupowe zawodzi w przypadku takich spraw!

tutaj uczciwie napisany artykuł
http://www.adwokatjsosnowski.pl/polisolo...skuteczny/
08-13-2018, 05:21 AM
RE: Polisolokaty pozew - jak odzyskać środki
witajcie, widzę że temat stary ale także zostałam wrobiona w polisolokatę i chcę odzyskać środki. Czy jest tutaj któś pokrzywdzony przez Getin Bank chodzi o "Plan Regularnego Oszczędzania Zabezpiecz Przyszłość"
Potrzebuje porady!! Chce odzyskać pieniądze
08-13-2018, 06:18 AM
Jakich dokładnie porad potrzebujesz jeśli chodzi o polisolokaty?
08-13-2018, 06:38 AM
Ja juz zerwałam u mowe ale teraz chce sądownie oddzyskać pieniadze

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018MyBB Group.

theme by Saglam Kafa