Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

117 views

Prawnik Lublin Rozwód i Sprawa Karna

04-05-2019,
Prawnik Lublin Rozwód i Sprawa Karna
Proszę o pomoc. Chcę złożyć wniosek o rozwód.Historia jest długa .
Powiedzcie czy sąd jest w stanie ściągnąć akta sprawy o aresztowanie mojego męża który miał sprawę w sądzie w Szwecji .
Został tam aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu przeszło 1,promil .
Odsiedział wyrok 1miesiąca w areszcie w Szwecji .Nie mam na to dowodów prawo jazdy Szwedzi przesłali do domu w Polsce pocztą.Czy ktoś z was kochani miał taki przypadek ?
Pytałam w sekretariacie w sądzie , ale oni nie wiedzą.
A adwokatka zażyczyla sobie 3300zł za informację i napisanie pozwu. Wydaje m się, że to bardzo dużo - prosiła bym namiary na prawnika który ma niższe ceny i zna się na rzeczy
04-05-2019,
Cvp: Prawnik Lublin Rozwód i Sprawa Karna
W sumie po co do rozwodu akta ze Szwecji ? I pytanie zasadnicze - ile upłynęło od tego skazania ?
04-05-2019,
Od skazania upłynął rok chcę orzeczenia o winie dlatego potrzebne są mi dowody o jego aresztowaniu , to alkocholik .
Kilka tygodni po wyjściu trafił z padaczką do szpitala w Szwecji
04-05-2019,
RE: Prawnik Lublin Rozwód i Sprawa Karna
3300 za samo napisanie pozwu to bardzo wysoka cena. Świadkowie jacys? Może lepiej od tej strony.
04-05-2019,
Kiepsko ze świadkami , jego znajomi nie chcą zeznawać .Ale pracuję nad tym .
04-05-2019,
Nie wiem czy 3300zł za rozwód z orzekaniem o winie i dodatkowe czynności to dużo sprawdź proównaj z innymi adwokatami. Znajoma korzystała z usług mecenas Nowackiej http://www.adwokatnowacka.pl i polecala
04-05-2019,
alkoholizm męża to powód rozwodu .Więc dowód że został aresztowany prowadząc auto pod wpływem alkoholu i zostało odebrane mu prawo jazdy , oraz zakaz prowadzenia auta przez rok na terytorium Szwecji jest wysoce znaczący w sprawie .
04-06-2019,
Tylko mecenas Taborski! Alkoholizm to proces długotrwały z samej istoty, nie zaś jednorazowy incydent. To, że ktoś dostał mandat za przekroczenie prędkości w pierdziszewie dolnym gmina ryczykurki nie czyni z niego pirata drogowego (bo każdy kierowca w PL byłby de facto piratem drogowym). Skup się raczej na potwierdzeniu faktu na dłuższym okresie czasu (świadkowie, może jakieś leczenie, terapie itp).

Skocz do:

adwokat, radca prawny, wrocław, warszawa, legnica | Kontakt | Wróć do góry | Wersja bez grafiki

Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019MyBB Group.

theme by Saglam Kafa